CoRsA TEAM

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2505ssss.JPG

Bu Resimde aldığım atletin resmi :)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıfır araçta trafik sigortası bayiyemi ait yoksa banamı ait kesin bir bilgiye sahibi olan varmı acaba?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıfır araçta trafik sigortası bayiyemi ait yoksa banamı ait kesin bir bilgiye sahibi olan varmı acaba?

corsayı alırken sigorta alım satım her şey onlara aitti sadece kaskoyu ben yapmıştımmm
geçen aylarda aldığımız picasso da sigortayı bayi yapmıştıı

ama bu bayilerde farklılık gösterebiliyorrr

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsayı alırken sigorta alım satım her şey onlara aitti sadece kaskoyu ben yapmıştımmm
geçen aylarda aldığımız picasso da sigortayı bayi yapmıştıı

ama bu bayilerde farklılık gösterebiliyorrr

markaya göre değişiyor. mesela bildiğim markalar opel ve honda kendisi ödüyor. seat müşteriye ait diyor.

umarım bayi öder baştanda konuşmak hiç aklıma gelmedi. Corsaya yaptıralı 2 ay olmuştu hiç olmazsa paramı iade alırım.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım bayi öder baştanda konuşmak hiç aklıma gelmedi. Corsaya yaptıralı 2 ay olmuştu hiç olmazsa paramı iade alırım.

corsanın noter satışını yaptıysan hemen sigorta şirketine gidiyorsun aracını sattığına dair noter kğaıdını gösteriyorsun sigortanı iptal edip paranı veriyorlar

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsanın noter satışını yaptıysan hemen sigorta şirketine gidiyorsun aracını sattığına dair noter kğaıdını gösteriyorsun sigortanı iptal edip paranı veriyorlar

evt noter satış sözleşmem var. Eğer dediğim gibi bayi yapıyorsa para iadesi alacağım.

Birde aracı alırken dikkat etmem özellikle bakmam gereken yerlerin listesini yaptım ben gerçi ama. sizinde şuraya bak buraya bak dediğiniz yerler varmı?

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 opel corsa c 1.3 cdtı enjoy sport

Arkadaşlar söyle 2 foto var. ben kullanıyorm işte bayada hoş duruyor gibi geliyor bana ama