corsa in dash yardım lütfennn

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracıma görüntülü teyp taktırmak istiyorum iki model arasında kaldım bunlarla ilgili veya daha iyi olur diyebilceginiz modeller hakkında kullanan yada bilen arkadasların fikirlerini bekliyorum benim baktıgım modeller necvox un corsa D için ürettigi model ve JVC AVX 826...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
necvox un artısı, birebir uyması ve direksiyon kumandalarını çalıştırması
jvc için montaj çerçevesi lazım.ayrıca direksiyon kumandaları iptal.kumandaları çalıştırmak için ayrıca bir devre satın alman gerek.ama jvc de daha iyi bir ünite.

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım jvc de navi de yok ,necvoxların sıkıntı yaptgını ve bu yüzden söktügünü söledi taktıran bi arkadas :S

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar xetec ve navitech nasıl markalar bilen veya kullanan arkadaslar yardımcı olabilrmi?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
xetec iyidir ama pahalıdır.artık pek satışı da kalmadı sanırım
navitech fason üretim ama genel bir sorun yok marka olarak

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bugün gittim ve aldıgım fiyatlar hei nin bi modeline navi ve tv antenide dahil 1000tl - xetec dtm 665 1500 tl - necvox 9980 1200 tl- avt 938 1200tl-- jvc avx 836 1200 tl hangisini secmeliyim hangisinde sorun yasamam ve memnun kalırım lütfen yardımcı olun

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde babam japonyaya gidicek acaba burdan jvc ürünü ucuza getirebilirmiyiz havaalanında problem cıkarırmı ?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1500 tl ye xetec almak yerine benim kullandığım gibi bir model düşünebilirsin.yoksa kaliteli markadır.
japonyadan o boyuttta eşya gümrükte sorun olur.beyana tabi olur.bandrolleri ödemek zorunda kalırsın.toplamda avantajlı bir fiyat çıkmaz.

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böle bi durumda yurt dısından gelme hayelleri suya düşer..xetec mi jvc mi dersin peki abi navi cokta sart degil aslında ,seninki gibi bi cihaz tabiki düşünülür fakat ben kendi sökügümü senin gibi kendim dikemicegimden bana mümkün oldugunca az sorun cıkarıcak bi cihaz lazım hani sökiyim bakıyım benim yapabilcegim seyler degil