Corsa E ne zaman gelir?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğukan sen birde antotonun devasa binasının araç teknik servis bölümüne gitte gör koca binada ufacık yer ayırmışlar araçlar sıkış tıkış doğru düzgün lift yok araçlar yanyana dipdibe zarar görmemeleri şans işi benim corsanın yıllık bakımı geldi sırf bu yüzden götürmüyorum ama bir hyundai toyoya veya fiat pegeut citroen nissana git bir sürü lift servis alanı geniş ve ustaları ilgili...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte her zaman demek istediğim bu arkadaşlar. Evet bakın bende bir opel kullanıcısıyım. Ama opel benim gözümden düştü her açıdan. Hadi benim aracım belli yaşta falan filan ama burada bir çok arkadaşın sorunu dağ gibi ya...

Servis konusuna gelince geçenlerde bir firmanın araçlarını incelerken aklıma bir şey takıldı dedim ki oradaki satış görevlisi arkadaşa bu araç üzerinde triger mi var? yoksa zincir mi ? ben size en sağlıklı cevap için şimdi hemen servisi arayayım dedi. Orada usta olan kişi ile direk beni görüştürdü ve açık net sıkılmadan usanmadan adam bana cevap verdi.

İşte bu durum fark yaratıyor. Şimdi bana bu kadar cevap veren ilgilenen bir yerden neden araç almayayım?

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
doğukan sen birde antotonun devasa binasının araç teknik servis bölümüne gitte gör koca binada ufacık yer ayırmışlar araçlar sıkış tıkış doğru düzgün lift yok araçlar yanyana dipdibe zarar görmemeleri şans işi benim corsanın yıllık bakımı geldi sırf bu yüzden götürmüyorum ama bir hyundai toyoya veya fiat pegeut citroen nissana git bir sürü lift servis alanı geniş ve ustaları ilgili...

Abi konyaaltı günlası yada havalimanı günlası tavsiye ederim 5.5 yıldır memnunum havalimanında bekir bey var danışman,yardımcı olur her konuda.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

Doğrudur abi ama ne diyim inan ki bilmiyorum. Hyundai'e (Cangarlar) geçen gün akü değişimi için gittim. Genel anlamda bahsettiğin gibi gerekli ekipman ve alan epey büyüktü haricinde her şey yerli yerindeydi yani nizamiydi ama bir akü değişimi için 1 saat beklemiş olmayı yakıştıramadım kendilerine zaten geçenlerde müşteri temsilcisi de aradı anket için belirttim. Antalya'da Opel servisleri konusunda da şunu söylemek isterim zamanında bundan 5 sene evvel falan Ant Oto Depoo'nun yanındayken eski aracımı triger değişimi için götürmüştük. Vakit geçsin diye de Depoo'ya gitmiştik. Döndüğümüz sırada arabanın işi bitmişti birde üstüne güzelce bir yıkanmışlardı onu da geçtim arabanın içinde benim muhabbet kuşları sıcaktan bayılmasın diye tavana koymuştum döndüğümde kafesi bile temizlemişler di :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai'yi ne gömmüşsünüz be arkadaş, i20 corsa'ya her anlamda kafa tutabilecek çok ciddi bir rakip. Test aracı'nın ortalama tüketimine bakacak olursak 1.6CDTI astra'nın 10.8 ortalama tüketimine bir hello demenizi isterdim. Satış danışmanı ise "insan gibi kullanmıyorlar hacı abi, düzgün binilse çok daha az yakıyolar ben 5 litreyi görüyorum" gibi beyanlarda bulunmuştu bana. 2015 yılına 1 ay kalmış, opel hala arka camları manuel bir araba üretiyor, muazzam garanti koşulları ve iyi servis hizmeti veren hyundai koreli diye öteleme yapılıyor, yapmayın etmeyin :D
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION]
abi sana dizel clio alalım, DCI motorlarla sakin sürsen bile sırtını yaslayacak sanal bir gazlama hissi veriyor, motorun tork bandı çok güzel tam senlik :D

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai i20 b segmentinde alacağım tek araba şuanda :) 1.4 crdi alacaksın vuracaksın kırbacı :D

Dizelde elite seçeneği yok.katlanır aynalar yok,direksiyon ve topuz deri değil,elitede 4 yastık varken diğerleri 2,elitede frenler komple disk,diğerlerinde önler disk arkalar kampana gibi bi ton eksik var.dizelde elite olsa düşünürdüm ama 1.2 benzinli motora 45 vereceğime aynı paraya seat ibiza düşünürdüm 1.2 tsi.

iPad'dan gönderildi .

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizelde elite seçeneği yok.katlanır aynalar yok,direksiyon ve topuz deri değil,elitede 4 yastık varken diğerleri 2,elitede frenler komple disk,diğerlerinde önler disk arkalar kampana gibi bi ton eksik var.dizelde elite olsa düşünürdüm ama 1.2 benzinli motora 45 vereceğime aynı paraya seat ibiza düşünürdüm 1.2 tsi.

iPad'dan gönderildi .
Sonra tup takamaz satardim sanirim

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonra tup takamaz satardim sanirim

1.2 tsi düz 1.2 den daha iyi hocam.50binden dsg satıyorlar.gerçi o kadar çıksam 10 daha verir manuel leon alırım ama bayan için mantıklı görünüyor,

iPad'dan gönderildi .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hyundai'yi ne gömmüşsünüz be arkadaş, i20 corsa'ya her anlamda kafa tutabilecek çok ciddi bir rakip. Test aracı'nın ortalama tüketimine bakacak olursak 1.6CDTI astra'nın 10.8 ortalama tüketimine bir hello demenizi isterdim. Satış danışmanı ise "insan gibi kullanmıyorlar hacı abi, düzgün binilse çok daha az yakıyolar ben 5 litreyi görüyorum" gibi beyanlarda bulunmuştu bana. 2015 yılına 1 ay kalmış, opel hala arka camları manuel bir araba üretiyor, muazzam garanti koşulları ve iyi servis hizmeti veren hyundai koreli diye öteleme yapılıyor, yapmayın etmeyin :D
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION]
abi sana dizel clio alalım, DCI motorlarla sakin sürsen bile sırtını yaslayacak sanal bir gazlama hissi veriyor, motorun tork bandı çok güzel tam senlik :D

Gittim onu da inceledim. Dizel araçlarının motor seni o kadar yok bile çok sessiz çalışıyor orada bir kaç kişi ile de fikir alışverişinde bulundum çok memmunlar. ;) ama işte ben dizel araç sevmiyorum çünkü yılda sadece benim yaptım km 3-5 bin aralığında.