Corsa E ne zaman gelir?

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupa'da satılan corsa E ülkemize ne zaman gelir acaba?dün opel bayisine sordum hala bilgi yok dediler. www.opel.de adresinde araç Görülüyor 1.0 turbo benzinlisi cazip geliyor.dış makyajı fena değil ama içi tamamen değişmişse benziyor.

iPad'dan gönderildi .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende onu merak ediyorum 32 yıllık mazisi olan bir markanın modeli dişli rakipleri var. Bakalım ne olacak? eğer aynı kafa yapısı ile devam ederse bir halt olmaz. Onu biliyorum. Örnek yakıt değerleri yüksek olması. Fiyatını suyunun çıkarılması ve otomatiklerin ilkel kalması gibi ;)

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende onu merak ediyorum 32 yıllık mazisi olan bir markanın modeli dişli rakipleri var. Bakalım ne olacak? eğer aynı kafa yapısı ile devam ederse bir halt olmaz. Onu biliyorum. Örnek yakıt değerleri yüksek olması. Fiyatını suyunun çıkarılması ve otomatiklerin ilkel kalması gibi ;)

İ20 yeni kasa çıkartmış geçen deneme sürüşüne gittik araç full paketli OLMASINA rağmen rezaletti.dış görünüş i30 gibi olmuş yakışıklı ama sürüşü kötü.corsa e test videosu var arkadaş Almanya'dan çekmiş izlemek isterseniz.

https://www.youtube.com/watch?v=rjM9IhzDiWk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İ20 yeni kasa bende şahsen bir hayat kırıklığı oldu. Çünkü yakıt manyak bir değer de 9.2 veriyor birde benim gibi biri kullanır ise bu değer sanırım 11 litreye bana mısın demez. Şimdi corsa konusuna gelir isek bunlar da otomatik vites olacak sanırım.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa E kasa zaten D kasanın 2. makyajlı hali olmuş. Şuan B sınıfı sıfır alacak olsam Clio alırdım, hem yeni kasa hem güzel. Diğerleri 2 yıla kadar kasa değişecek bence(fiesta-polo)

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İ20 yeni kasa bende şahsen bir hayat kırıklığı oldu. Çünkü yakıt manyak bir değer de 9.2 veriyor birde benim gibi biri kullanır ise bu değer sanırım 11 litreye bana mısın demez. Şimdi corsa konusuna gelir isek bunlar da otomatik vites olacak sanırım.

Test aracının değerleri 11.2/100km idi hocam. 1.2lt motor ,Satıcı kmye 30 kuruş dedi beni saf zannetti arabanın eksiklerini sayınca dersini çalışmışsın dedi [emoji38] gerçekten büyük umutlar ile Hyundai yetkili satıcısına gittim dizelde en dolusu yok,dolunun bir altı var klima dijital değil,deri direksiyon ve topuz yok,2 tane hava yastığı var ve arka frenler kampana.benim 2005 astraya şükrettim o araca binince.

iPad'dan gönderildi .

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test aracının değerleri 11.2/100km idi hocam. 1.2lt motor ,Satıcı kmye 30 kuruş dedi beni saf zannetti arabanın eksiklerini sayınca dersini çalışmışsın dedi [emoji38] gerçekten büyük umutlar ile Hyundai yetkili satıcısına gittim dizelde en dolusu yok,dolunun bir altı var klima dijital değil,deri direksiyon ve topuz yok,2 tane hava yastığı var ve arka frenler kampana.benim 2005 astraya şükrettim o araca binince.

iPad'dan gönderildi .

astrayla i20 kıyaslamak çok yanlış diil mi :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Corsa E kasa zaten D kasanın 2. makyajlı hali olmuş. Şuan B sınıfı sıfır alacak olsam Clio alırdım, hem yeni kasa hem güzel. Diğerleri 2 yıla kadar kasa değişecek bence(fiesta-polo)
corsa e ifadesi bence de yanlış
corsa d2 olmuş
şase ve birçok kaporta parçası aynı
ve hala arka camlar manuel :D