Corsa E Kasa ve Necvox 91114 kullananlar

ozgurkk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Corsa E aracıma Necvox dva-s 91114 ünite taktırmayı düşünüyorum. Bu üniteyi kullanıp tecrübe eden oldu mu?

Bazı Necvox modelleri ile sorun yaşayanları duydum (Astra veya bazı diğer başka marka otolarda) ama Corsa E ile kullanan illaki vardır.

Örneğin cihazın menü, açılma kapanma hızı, geri vites parkı, radyo çekimi, bluetooth konuşma modülü gibi.

Benim için özellikle elzem olan şeyler, açılıp kapanmasının çok yavaş olmaması. Radyonu kötü çekmemesi, bluetooth konuşmalarının net olması ve geri vites kamerasının sorunsuz olması..:rolleyes:

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Necvox 1033 platinum kullandım. Wince işletim sistemli idi. Radyo ile ilgili sıkıntılar hatırlıyorum. Geri görüş kalitesi iyi. Açılması 15-20 sn sürer. Şu an android işletim sistemli cihaz kullanıyorum. Android wince ye göre 5-10sn daha geç açılıyor. İlk harekette geri görüşe ihtiyaç olmaması için aracı geri park ederim☺. Bildiğim kadarıyla necvoxun yeni cihazlarında wince android birlikte. Bir de benim kullandığım necvoxun arayüzü çok iyi değildi. Android tahmin edebileceğiniz gibi kişiselleştirilebilme konusunda sınırsız... Harici mikrofonu olan bir cihaz tercih edin çünkü dahili mikrofonlular yetersiz...