Corsa D Zenec DVD - Navigasyon Sistemi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenec de uyum sorunu yok dogru ama inanın 2005 sonrası opellerde de cin malları tam uyumlu sorun yok yani marka olarak degisen bisey yok yazılım olarak arayuz neredeyse hep aynı.ayrıca cin teyplerinde ses cıkısı oldukca iyi hatta orjinal teyplerden bile.cin malı multimedyalar fiyat olarak makul.pioneer opelde orjinal durmuyor bence gerek gorsel yapısı gerek gece aydınlatma ısıklariyla..
Yurtdısından alisveris yapabilirseniz android multimedya alabilirsiniz tr de su an yaygin degil ama on numara cihazlar. self serviste paylasımım var
Bu arada bc settings vs. Ayarlarina cihazdan rahatlikla erisebiliyorsunuz yolbilgisayarından dahi menu isimlerini ses seviyesini gorebiliyorsunuz

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenec de uyum sorunu yok dogru ama inanın 2005 sonrası opellerde de cin malları tam uyumlu sorun yok yani marka olarak degisen bisey yok yazılım olarak arayuz neredeyse hep aynı.ayrıca cin teyplerinde ses cıkısı oldukca iyi hatta orjinal teyplerden bile.cin malı multimedyalar fiyat olarak makul.pioneer opelde orjinal durmuyor bence gerek gorsel yapısı gerek gece aydınlatma ısıklariyla..
Yurtdısından alisveris yapabilirseniz android multimedya alabilirsiniz tr de su an yaygin degil ama on numara cihazlar. self serviste paylasımım var
Bu arada bc settings vs. Ayarlarina cihazdan rahatlikla erisebiliyorsunuz yolbilgisayarından dahi menu isimlerini ses seviyesini gorebiliyorsunuz

Yanlış hatırlamıyorsam android işketim sistemli bir pioneer görmüştüm dün araştırırken ve ilk tepkim vaay olmuştu sonra fiyatını görünce çüşşş diyim hemen kapatmıştım. ;) böyle uygun fiyatlı gelişmeler güzel şeyler. ;)

dinex54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzak durun !!

arkadaşlar tecrübe edinmiş biri olarak yazıyorum sakın ama sakın çin mallarından uzak durun corsa d için aldığım multimedya navigasyon ayda bir kapanıyor akü sök tak yapınca açılıyor sakın bulaşmayın kafayı yersiniz aklınız varsa uzak durun para tuzağı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaşlar tecrübe edinmiş biri olarak yazıyorum sakın ama sakın çin mallarından uzak durun corsa d için aldığım multimedya navigasyon ayda bir kapanıyor akü sök tak yapınca açılıyor sakın bulaşmayın kafayı yersiniz aklınız varsa uzak durun para tuzağı

Adı üstün de Çin malı adamların neyi düzgün ki? Bir kaç lira verip kaliteden şaşmamak gerek ;)

asimen71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenec in güncel fiyatı 1600tl.uyumlu cihaz, sorunsuz cihaz da çok para 1600tl :(

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asimen71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halbuki 800 tl ye çok güzel cihazlar var.androidli hemde.kapanma sorunu olur diye alamıyorum.bu cihazlara uyumlu canbus olsa asla düşünmem alırım hemen

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi