corsa d(yeni corsa) cruise control

ueroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba.ben corsama cruise control bugün taktırdım.istanbulda opel martur otoya sordum 250tl dediler sonra opel odak(topkapı) a sordum 126tl ye taktırdım.yetkili servislerde de fiyatlar değişiyor.yalnız dikkatinizi çekerceğim bir konu var.dizel corsalara sadece sinyal kolu takılıyor tech2 ye sokuluyor.dizellerde debriyaj müşörü kendinde var.buna dikkat etmek gerekiyo.sinyal kolunun fiyatı kdv dahil 89tl işçilikle 126 oldu. başka yerlerde 175-180 de fiyat çıkarıyorlar.debriyaj müşörü dizellere takılmıyor.saygılar.

Darxoul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan..yetkili servisler oldugunda çok fazla alıyorlar..zaten ilk 2 sene araba garantideyken yetkili servise götürülen araçlar daha sonradan bence özel servise götürülmeli..fiyat farkı bi hayli değişiyor

ueroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim salih bey.ben de araştıra araştıra en ucuz yapan yetkili servisi buldum.tabiiki bu parça için.ufacık bir sinyal kolu 89tl.türkiyeye gelişi büyük ihtimalle 20-30 kusur liradır.ama ne insan kiyamiyo arabaya.on defa yapılmayacak diyor.hani derler ya bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye.arabayı önüme gelene de kurcalatmak istemiyorum.üç kuruş fazla olsun emin eller olsun.garanti bittikten sonra bir yağ değişimine yetkili serviste 300-400tl vermek de enayilik.ama işçilik isteyen işler olunca ve yazılım isin içine girince o başka.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şimdi servisi aradım fiyat aldım 135 TL dediler 100 TL ye yarın taktırıyorum...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw sağol