corsa d race chip

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünü sitedeki fiyat üzerindenmi aldınız biz işyerinden toplam üç araca taktırcaz indirim falan hiçbirşey yapmadılar

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ayarlar aynı cihazın sitesinde ikisi arası farkı belirtiyor. Bence en önemli fark su geçirmezlik olması, normal model için suya dayanıklılık ibaresi geçmekte fakat Pro modeli su geçirmezlik ibaresi bulunmakta ......

geçektende su gerçimez yıkamacı motoru yıkarsan suyu her yere basmış üzerinide kapamamıştı ama hiçbir sorun olmadı:)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayarlar aynı cihazın sitesinde ikisi arası farkı belirtiyor. Bence en önemli fark su geçirmezlik olması, normal model için suya dayanıklılık ibaresi geçmekte fakat Pro modeli su geçirmezlik ibaresi bulunmakta ......

pro olmayan modelin de su geçireceğini hiç sanmıyorum çünkü kapaklarında ve vida yuvasında conta var.

aradaki fark sitesinde yazıyor.

ürünü sitedeki fiyat üzerindenmi aldınız biz işyerinden toplam üç araca taktırcaz indirim falan hiçbirşey yapmadılar

fiyat 179 Euro olarak izmir'de bayisinden aldım o günkü kurla 420 TL idi indirim yapmadılar.

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçektende su gerçimez yıkamacı motoru yıkarsan suyu her yere basmış üzerinide kapamamıştı ama hiçbir sorun olmadı:)
racechip bugün taktırdım ama takmadan corsa d için takılan yerde ikitane soket vardı biri sol başta diğeri sağ başta soldakine taktılar doğru yermi acaba senin araçtada aynı şekildemi ayarınıda 3/2 yaptılar

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
racechip bugün taktırdım ama takmadan corsa d için takılan yerde ikitane soket vardı biri sol başta diğeri sağ başta soldakine taktılar doğru yermi acaba senin araçtada aynı şekildemi ayarınıda 3/2 yaptılar

doğru yerdir bendekide 3-3 ayarında

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun hoşgeldin aramıza :)
sağol emir arkadaşım arkadaş astra j sine taktırdı araç cok hızlanda sürekli patinaj yapıyor araçın sesi değişti motora birşey olcak diye korkuyorum diyor. söktürmeye karar vermiş ayarı 3/2 Benimkide 3/2 ama okadar ahım şahım bideğişme olmadı ama memnunum

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
racechip.de de 129 euro ama ben kendilerine mail attım türkiyeye kargo ile gönderemeyiz orada bayimiz var dediler. ordan almalısınız dediler. bayi dedikleri de sahibinden de ilanı olan arkadaşlar. 179 euro ya satıyorlar. onları aradım telefonla 400 tl ye bırakırız dediler.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
racechip.de de 129 euro ama ben kendilerine mail attım türkiyeye kargo ile gönderemeyiz orada bayimiz var dediler. ordan almalısınız dediler. bayi dedikleri de sahibinden de ilanı olan arkadaşlar. 179 euro ya satıyorlar. onları aradım telefonla 400 tl ye bırakırız dediler.

pro olanımı normal olanı mı ben proyu geçen yıl 500e almıştım