corsa d race chip

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende race chip pro aldım iki haftadır araçta takılı ve çok memnunum yakıt olarak bile %10 düştüğünü söyleyebilirim. Deponun bitmesini bekliyorum şehir içi kullanım degerlerimi forumda paylasicam

Son düzenleme:

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 6 yıldır box kullanıyorum. 5 yıl astra 1.3 de kullandım. şimdide meriva 1.3 de kullanıyorum. çok memnunum...
Hangi marka kullandın ayarlarını değiştirip kullanmayı denedinizmi

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende rave chip pro aldım iki haftadır araçta ve çok memnunum yakıt olarak bile %10 düştüğünü söyleyebilirim. Deponun bitmesini bekliyorum şehir içi kullanım degerlerimi forumda paylasicam
Araca taktıktan sonra hissedilir değişim oldumu fabrika ayarlarını değiştirdinmi

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca taktıktan sonra hissedilir değişim oldumu fabrika ayarlarını değiştirdinmi
fabrika ayarları b-1 olarak geliyor bende forumdaki geçmiş konulardaki arkadaşların yazıları ve kullanım kitapçığını inceledim ve 2-2 olarak ayarladım şimdilik gayet memnunum hatta test için kurcalamıyorum. yakıt aldım özellikle sıkışık trafikte deniyorum. tüketimi hesapladıktan sonra 3-3 veya 4-4 yapmayı düşünüyorum ama daha yukarı çıkmayı düşünmüyorum. öncelikle arabanın sesi bile değişti devamında yakıt düştü performans arttı.

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika ayarları b-1 olarak geliyor bende forumdaki geçmiş konulardaki arkadaşların yazıları ve kullanım kitapçığını inceledim ve 2-2 olarak ayarladım şimdilik gayet memnunum hatta test için kurcalamıyorum. yakıt aldım özellikle sıkışık trafikte deniyorum. tüketimi hesapladıktan sonra 3-3 veya 4-4 yapmayı düşünüyorum ama daha yukarı çıkmayı düşünmüyorum. öncelikle arabanın sesi bile değişti devamında yakıt düştü performans arttı.
Bugün bayisine gittim konuşmak için dobloya taktılar teste cıktılar aracla ama aracta tekleme yapmış seninkinde böyle sorun yaşadınmı gerci doployu görsen doblo diyemezsin oynanmadık yeri kalmamış

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç tekleme yapmadı. gönül rahatlığı ile basıyorum bugun 160 yaptım 5nci viteste tık yok :) sonra aklıma yakıt tüketimi geldi tühh bee neden bastım gaza geldim dedim. Mağlum tüketim testi yapıyorum..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir süre 3-5 denedim ama tam gaz yaptığım zaman duman atma olayı olunca tekrar 3-3'e döndüm. (başka hiçbir sorun olmadı; tekleme, stop etme, arıza ışığı yakma vs. yok)

yakın zamanda 2-4 deneyeceğim biraz daha yakıt tasarrufu sağlar diye düşünüyorum.

yani;
3-3
2-2
2-4

ideal tercihler :)

kendimiz 2 dk.da ayarlıyoruz kimsenin kapısına gitmiyoruz ayrıca araç değiştirince de kullanabiliriz bence bunlar çok iyi özellikler...

Son düzenleme:

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir süre 3-5 denedim ama tam gaz yaptığım zaman duman atma olayı olunca tekrar 3-3'e döndüm. (başka hiçbir sorun olmadı; tekleme, stop etme, arıza ışığı yakma vs. yok)

yakın zamanda 2-4 deneyeceğim biraz daha yakıt tasarrufu sağlar diye düşünüyorum.

yani;
3-3
2-2
2-4

ideal tercihler :)

kendimiz 2 dk.da ayarlıyoruz kimsenin kapısına gitmiyoruz ayrıca araç değiştirince de kullanabiliriz bence bunlar çok iyi özellikler...
pro olmuyan modelini alıcam onda ayar yeri varmı varsa tercihen en ideali hangisidir

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayarlar aynı cihazın sitesinde ikisi arası farkı belirtiyor. Bence en önemli fark su geçirmezlik olması, normal model için suya dayanıklılık ibaresi geçmekte fakat Pro modeli su geçirmezlik ibaresi bulunmakta ......