Corsa D eps direksiyon sutunundan gelen ses

corsad23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 essentia arac 130binde direksiyon eps sutunundan sanki vida düşmüş gibi bozuk yollarda şıkırtı yapıyor rot aks amortisör d.kutusuna baktilar sorun yok dediler ses sutundan geliyor ne yapmaliyim arkadaslar sinir oldum bu sese

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ustadan bu direksiyon kutularinin eksik yağ ile gonderildigini , tamir kiti ve yağ basilarak butun tikirtinin gectigini duydum. Ama ucuz bir parca olmadigindan hic elletmiyorum. Bence riske gerel yok bu sekilde kullanilabiliyor, cok sinir olursaniz biraz muzik sesi açin gitsin.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

corsad23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeldeki kronik sorunlar belli malesef çözüm getirmiyorlar yeni seri araçlarda bunları knsmak opele yakısmıyor

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer sorun 2009' da sıfır aldığım aracımda oldu. Daha 1 yıl olmadan direksiyon ses yaptı.(çevirirken gıcırtı ve tıkırtı sesi).

Garantiden hallettiler ve sorunun kovandan olduğunu nevar ne yok elden geçirdiklerini söylediler. Çok şükür 6 senedir ses seda yok. Sanırım mili değiştirip diğer şeyleri yağladılar.

corsad23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdi mil deyismeye kalksak cok maliyetli olur bu hatayi servisler kabul edip deyisimde yapmazlar. o sesle gezmeye devam edecez demekki yada satip kurtulacaz sanayide bu işten anlayan pek usta yok korkuyorlar el vurmaya

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdi mil deyismeye kalksak cok maliyetli olur bu hatayi servisler kabul edip deyisimde yapmazlar. o sesle gezmeye devam edecez demekki yada satip kurtulacaz sanayide bu işten anlayan pek usta yok korkuyorlar el vurmaya
Öncelikle iyi bir tamircide söktürüp hağlattırın bence.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi