corsa d cruise control takılması

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimi bütün dizele olur diyo.kimi essntiyaya olmaz enjoy a olur diyo.van a olmaz diyo.biri atıyo boş çekiyo biri çekiyo ne çektiği belli degil :D

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa birçogu şaşırmış ben gözümle van da cruise control gördüm essentia gözümle görmedim ancak net te gördüm ilan larda benim anlamadıgım enjoy la essentia sanki aynı beyni kullanmıyor neymiş sis farı olanda olur neyse bu haftasonu çözücem bu işi inş sende bana yarın haber et yüklenelim bu işe

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa birçogu şaşırmış ben gözümle van da cruise control gördüm essentia gözümle görmedim ancak net te gördüm ilan larda benim anlamadıgım enjoy la essentia sanki aynı beyni kullanmıyor neymiş sis farı olanda olur neyse bu haftasonu çözücem bu işi inş sende bana yarın haber et yüklenelim bu işe

yarın öğlern öğreniyorum bu işi rahmi kardeş cözücez :) far dügme işini de cözücem :D washer jet tamamdır :D

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı beyin eyvallah ama elektrik donanımı yoksa nasıl olacak?. Siz bi sorun bakalım sonra görürüz kim doğru demiş, kim yanlış ;)

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı beyin eyvallah ama elektrik donanımı yoksa nasıl olacak?. Siz bi sorun bakalım sonra görürüz kim doğru demiş, kim yanlış ;)
siz lafımı size söledigimi anlamışsınız ancak size değil size veya insanlara bunu söliyen servislere sözüm bu araca bakıldı beyinden donanımın varolup olmadıgı ve tamamdır dendi yapılır dendi yapan yer cruise control için 300-400 tl lere kadar çıkınca 5 ay önce vazgeçmiştim yaptırmaktan (servis diagram ları şemaları elinizde varsa bakabilirsiniz) bu araçlarda cruise control için ancak yazılımsal olarak kabul etmiyor onuda halledince burdan yazıcaz ki haftasonu buda hallolucak yanlış bildigim şey elbet vardır sizinde vardır elbet ancak bu araca cruise control olmakta sis farı olmadan buda bir gerçek;)

Son düzenleme:

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim söylemek istediğim sis farın varsa tesisat hazır(enjoy pakettir araç) ve ucuza halledersin,eger sis farın yoksa yanii aracın essentia ise tesisat çektirip yaparsın yüksek fiyat çıkar. olay bundan ibaret.

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim söylemek istediğim sis farın varsa tesisat hazır(enjoy pakettir araç) ve ucuza halledersin,eger sis farın yoksa yanii aracın essentia ise tesisat çektirip yaparsın yüksek fiyat çıkar. olay bundan ibaret.
yok ben sizin sölemek istediginizi biliyorum zaten çok önceden onda problem yok bu işin enjoy lardaki gibi kol al tak olmadıgını biliyorum haa sizde 100-150 ye çıkıyorsunuz işin içinden o başka ama bizimkinede oluyor ve öle 700 tl 1000 tl falan değil ben burda muhalefet etmek yada laf dalaşına girmek değil derdim asla kimseyle deminki arkadaşada söeldim lafım asla ona değil bunları söliyen servislere tesisat işini büyütmeyin asla aslında ucuz bir işlem ancak çogu servis daha önce tesisat çekmediginden yanaşmak istemiyorlar bi nevi de haklılar kullanıcı memnuniyetinden kısaca tamamen ne sizle ne diğer arkadaşa lafım yok sis farı olan araçta doğru tesisatı hazır ancak tesisat dediğiniz şey o kadar da fazla fiyatlara çıkan bir olayı yok cruise un daha önce corsa van a takanda gördüm essentia dada ondan böle konuşuyorum doğruda yada örtülü size lafım oldugunu düşünüyorsanız lafım size değildir tamamen bunları başından atmaya çalışan servislerindir

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmuyor maalesef yıkıldım resmen corsa van c.c. iptal :( beynini parçalayasım var arabanın

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmuyor maalesef yıkıldım resmen corsa van c.c. iptal :( beynini parçalayasım var arabanın
valla her araçta olmuyor benim bildigim bu bugün usta nında söledigi olmuyarsa yani bcm modül den girince açılmıyorsa tesisat fln işin içine giriyor maliyet cruise kolu dahil 400 tl yi falan buluyor bakalım haftasonu bi usta var ne olursa olsun ben yaparım diyor yaptım diyor kaç kere bakalm o neler edicek görücez