opel combo 34 msf 97 son perde created only by mustafa ilbaylı :(

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun Mustafa, neden satmayı düşünüyorsun ?

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun Mustafa, neden satmayı düşünüyorsun ?

abi hayalim ile anılarım, param, emeğim ve aşkım :( arasında kaldım. çok zor bi durummuş ki bu araba benimle bütünleşmiş onu anladım. kaç gündür arabaya binemiyorum düzgün. acaba erkeste böyle bişey oluyor mu anlayamadım yaaa

Hayırlısı olsun dostum. Umarım istediğin fiyata ve hızlıca satılır. Buarada arabanın fiyatı kadar masraf yapmışsın. Heleki kolcağın fiyatı nedir öyle 350TL. %100 orijinal dedikleri bu olsa gerek

abi para olayı bi tuhaf zaten hiç farkına varmamışım ki mübarek hesap yapayım derken bi baktım ki sadece malzeme 10000 lira tutmuş. işçilik ile hesaplarken işte onu sorma derim abi. allah hayırlısını etsin diyorum kendim için

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Nasilki ilk aşklar unutulmuyorsa buda öyle birşe ve ilk sevdigin seve seve bindigin arabaysa gözunden sakinmayipta bindigin bir makinaysa ayrilmak zor kardeşim

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasilki ilk aşklar unutulmuyorsa buda öyle birşe ve ilk sevdigin seve seve bindigin arabaysa gözunden sakinmayipta bindigin bir makinaysa ayrilmak zor kardeşim

şunu düşündümde bende mi abartı var aacaba

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumları alayım daha sizce yapılması gerekn bişey kalmış mı

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
yorumları alayım daha sizce yapılması gerekn bişey kalmış mı

evet var kanatları eksik kalmış:D emeğine yüreğine sağlık hepsini alt alta yazınca insanın gözü korkuyor ben onları yaptırırsam arabada yatarım:cool:
bu arada harun ustanın selamı var bir tane comboya hız sabitleyici taktı on numara usta.