***corsa d club ***

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e benimkide oralarda kalıyor,bakma makina büyük ama fındık kadar turbo var,dizel i de yürüten turbo haliyle...
özgür emmi de thp yi alınca unuttu bizim elleri :)
club peugeot lardamı acep :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
e benimkide oralarda kalıyor,bakma makina büyük ama fındık kadar turbo var,dizel i de yürüten turbo haliyle...
özgür emmi de thp yi alınca unuttu bizim elleri :)
club peugeot lardamı acep :)

Deneyemedim ya seninle, videomuz olsa güzel bir anı olurdu... Bir daha geldiğinde bitirmiş olurum ben arabayı o zaman deneriz :)

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar.. corsacılar olarak sizin yardımınıza cok ihtiyacm var , nişanlıma opel corsa d 1.3 cdti almak istiyorm 22 belki zorlarsam 23 bin gibi bir bütcemiz var,sahibindende ilanlara baktıgımda araçların geneli 100 bini geçmiş 150 binlere yaklasmı araçlar (2007-2009lar).. daha önce hiç modelli arac almadım ben klasik mercedesciyim , yeni model araba alırken nelere dikkat etmeliyim özellikle de dizel için. aracı nisanlıma alıcagmız için kötü ckmasından hata yapmaktan daha cok korkuyorm lütfen yardım eder misiz.. umarım konuya uygundur bu msjm eger uygun degilse beni ilgili konuya yönlendirirsenız sevinirim..tşkrler

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece İlker abiyle facede pandızot konusunu konustuk , sagolsun Alican abinin ölçülerini verdigi pandizotu bana mail olarak attı , saat 11 bucukta dedım kı ben bunu evdekı malzemelerle yaparım :D
Ve basladım işe , elıme gecen ilk kontraplagı alarak ölçülere uydurdum

Sıra kaplamaya gelmıstı ve ömrü dolan artık el bezı olmaya yuz tutmus olan T-short umu keserek uzerıne gerdırdım...
Yedekte bulunan dolap kulbumu alarak kaldırma aparatı yaptım :)
Ve sıfır TL ye işlemi halletmiş oldum...
Güle Güle Kullanalım...

Not; Kontraplaktan yaptım cunku bagajımın alt kısmı sureklı tıkabasa pitnik malzemelerımle dolu olacak o yuzden hıcbır sekılde sarkma vs yapmayacak... Zaten zor esneyen ,kalın, kalıtelı bır kontraplakmıs ;)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık kardeşim... Bizde Alican'ın arabayı toplamasını bekliyoruz :dil:

Dün bizim buradaki bimde bulamadım takımdan babama telefon açıcam onların orada var mıdır? diye gerçekten çok güzel... araba yerleştir ve tekrar fotola :)

Sam55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk zahmete degdi ama sonunda sistem performans vermeye basladi :)))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1369491089064.jpg
    uploadfromtaptalk1369491089064.jpg
    57.5 KB · Görüntüleme: 20

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık kardeşim... Bizde Alican'ın arabayı toplamasını bekliyoruz :dil:

Dün bizim buradaki bimde bulamadım takımdan babama telefon açıcam onların orada var mıdır? diye gerçekten çok güzel... araba yerleştir ve tekrar fotola :)

aksamustu hem genel bır temızlık ıle pandızotumuda takmıs bulunmaktayım buyrun :)

Son düzenleme: