***corsa d club ***

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk zahmete degdi ama sonunda sistem performans vermeye basladi :)))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

VALLA Seneye bende güzel bir tesisat yapıcam gibi duyuro ama ben subwoofer 20 cm koyucam :)
dd ekran - 4 mid tiz... sağlam patlatıcam :)
hayırlı olsun abi iyi dinlemeler :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cumartesi sabah erkenden uyandım, egzozun ara parçası gelmişti onun montajını yaptık, klima gazını çekip 1 saat vakumlayıp tekrar gaz bastım, yeni polen filtresi. 2 aydır yatıyor araba yaza onu da hazırlayayım dedim.

Döndüm garaja :)

Taban yalıtımını çok önceden bitirmiştim fakat zaman yaratamadığım için toplayamadım aracın içini, 2 arkadaş 22.30 itibariyle bitirdik, ama bizde bittik...

İlker sonunda denedim maskeyi, arkadaşın flex floor u şu an benim bagajda, bugün yarın marangozdayım :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline koluna sağlık yakın zamanda arabayı görecez desene :) yalıtım ile ilgili görüşlerinide ayrıca bekliyorum maske direk aracın bakışını değiştiriyr bence çok güzel görünüyor :) eline koluna sağlık marangozdan güzel haberlerini bekliyorum

Cumartesi sabah erkenden uyandım, egzozun ara parçası gelmişti onun montajını yaptık, klima gazını çekip 1 saat vakumlayıp tekrar gaz bastım, yeni polen filtresi. 2 aydır yatıyor araba yaza onu da hazırlayayım dedim.

Taban yalıtımını çok önceden bitirmiştim fakat zaman yaratamadığım için toplayamadım aracın içini, 2 arkadaş 22.30 itibariyle bitirdik, ama bizde bittik...

İlker sonunda denedim maskeyi, arkadaşın flex floor u şu an benim bagajda, bugün yarın marangozdayım :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tebrikler Alican , başarılarının devamını dilerim :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim arkadaslarım şu Essentia da hız sabıtleyıcı meselesıne bir el atalım hepımız hız sabıtleyıcılerımıze kavusalım :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim arkadaslarım şu Essentia da hız sabıtleyıcı meselesıne bir el atalım hepımız hız sabıtleyıcılerımıze kavusalım :)

Kardeşim bu sorunun cevabını aracım 5000 km ye geldiğinde yanıtlayacağım. Erdemir Opel ile telefonda görüştüm abi bakıma geldiğinde bilgisayara bağlarız aracı ok verirse tüm parçalar dahil 220 TL ye hallederiz dediler...