***corsa d club ***

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ali bey hangi sorunuz cevapsız kaldı acaba,ben ekibimiz sözcüsü olarak derimki her soruya dostça din dil ırk yakıt kasa ve far ampili farkı gözetmeden,noktasından virgülüne kadar her cevabını almışsınızdır...

bu arada şirinlik mevzuuna hiç girmeyelim ilker bey,corsa d şirin görünebilir,ama virajda içinden bir ceeeeeeeeeee geçebilir....geçerkende ceEeeeee diyebilir...
c serttir öyle herkese gelmez...

uğur corsa team de görürsem seni 8 kişiden 12 yumruk yiyeceğin kesin,arabanın resimlerini internette reklam edecem ilan sitelerine 15 binliradan ilan verip numaranı yazacam altına...

sayfalardan geriye doğru gidersek bolca cevapsız sorumu görebilirsiniz Caner Bey :) Cevap veren biri varsa Mustafa abidir, sensindir ki seninle sürekli görüşüyoruz zaten.

2 tane Corsa C sahibi oldum birini biliyorsun, kullandığın hangi D kasa ile kıyas yaptın bilmiyorum ama benim arabamın içinden biraz zor geçer Ceeeee :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
la oğlum bana şu senin arabayı bi kullandır hakkaten hiç kullanmadım d kasa :)

bu arada siz ciddisiniz gibi bu soru cevap konusunda ?!? şaşırdım şu an...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali bey hangi sorunuz cevapsız kaldı acaba,ben ekibimiz sözcüsü olarak derimki her soruya dostça din dil ırk yakıt kasa ve far ampili farkı gözetmeden,noktasından virgülüne kadar her cevabını almışsınızdır...

bu arada şirinlik mevzuuna hiç girmeyelim ilker bey,corsa d şirin görünebilir,ama virajda içinden bir ceeeeeeeeeee geçebilir....geçerkende ceEeeeee diyebilir...
c serttir öyle herkese gelmez...

uğur corsa team de görürsem seni 8 kişiden 12 yumruk yiyeceğin kesin,arabanın resimlerini internette reklam edecem ilan sitelerine 15 binliradan ilan verip numaranı yazacam altına...

Sen corsa clübe takılırken iyi biz corsa teame gelince yumruk yumruğa :D olmaz öyle şey , ilan siteleri ayağa kalkar valla benim arabayı koysan :D :D :D günlük tıklanma rekoru kırar hepsi :maden:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FORZA CORSA D... YANİ Hadi bnm ki 1.2 de corsa c kolay kolay corsa d içinden geçemez... corsa d corsa c'yi alır sırtına beraber geçerler :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sen corsa clübe takılırken iyi biz corsa teame gelince yumruk yumruğa :D olmaz öyle şey , ilan siteleri ayağa kalkar valla benim arabayı koysan :D :D :D günlük tıklanma rekoru kırar hepsi :maden:

Canerin arabanın her türlü fotosu mevcut bende yardımcı olurum :)

la oğlum bana şu senin arabayı bi kullandır hakkaten hiç kullanmadım d kasa :)

bu arada siz ciddisiniz gibi bu soru cevap konusunda ?!? şaşırdım şu an...

Gel kullan hacı, açtığım konularda ki yorum ve izleme sayısındaki katılımın ne kadar düşük olduğunu biliyorsun, c kasalı sayısı fazla olduğu için d kasa ile ilgili çok muhabbet olmayabilir. Paylaşma hevesi kalmadığı için yaptığım çoğu şeyi paylaşmıyorum artık. Soran olursa söylüyorum.

FORZA CORSA D... YANİ Hadi bnm ki 1.2 de corsa c kolay kolay corsa d içinden geçemez... corsa d corsa c'yi alır sırtına beraber geçerler :)

Corsa c benzinli modeller daha iyi gidiyor sanki ;) ama her türlü 1.7 ile deneriz Canerrrrrr :) egzoz spec :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalkalım moruk istersen güvenlik önlemleri eşliğinde :D

Hacı ne kalkışından bahsediyoon ben sana diyorum 1.2 anca gidiyor işte 170 de kalıyor sonrasında :) hehehehe corsa c tek kapı olsa olurdu bir aralar sırf özgür sayesinde düşünüyordum. low-rider şuan 207 si olan.