corsa combo meriva hız sabitleyiciyi kol almadan hazırlama

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
2 yerden CC aktif edilebiliyor bir motor katagorisinden birde BCM katagorisinden sadece BCMden aktif edildiyse işe yaramıyor motordan katagorisinden de aktif edilmeli öyle bir sorun olmuş olabilir.

Çok doğru.

Arkadaş cc kurulumunu yapabilmis. Bana özel mesaj göndermişti.

zannederims

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yokmu 1.7 lere c.c takmayı başaran.aslında x kodlulara bile takılabildiği düşünülürse bunlara da takılabilmeli

ferhatugba12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Ben bugun bir ustaya uğradım, dedim işte aracım opel corsa 2004 essentia sol kolda 4 tane kablo var ddebrijay müşürü var geriye cc kol alıp tech2 de tanıtmakmış dedim, adam güldü o kadar kolay mı onun için motor içinde bir parça lazım dedi. Sen hızı artırdıkça gaz kolunu çeken dedi. Bu işlerden pek anlamam adam ne demek istedi acaba.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Ben bugun bir ustaya uğradım, dedim işte aracım opel corsa 2004 essentia sol kolda 4 tane kablo var ddebrijay müşürü var geriye cc kol alıp tech2 de tanıtmakmış dedim, adam güldü o kadar kolay mı onun için motor içinde bir parça lazım dedi. Sen hızı artırdıkça gaz kolunu çeken dedi. Bu işlerden pek anlamam adam ne demek istedi acaba.

3 yere birden ayni soruyu yazmışsınız. Lütfen konuya tek yerden girelim.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o usta 2001 model yılından sonra gaz teli yerine elektronik gaz pedal sistemine geçildiğini bilmiyor anlaşılan. Gaz teli olsaydı dediği doğruydu ama sizin araçta geçerli değil bu.

ferhatugba12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o usta 2001 model yılından sonra gaz teli yerine elektronik gaz pedal sistemine geçildiğini bilmiyor anlaşılan. Gaz teli olsaydı dediği doğruydu ama sizin araçta geçerli değil bu.

Anladım dediğinizi, diğer konuya da yazmıştım ordan da gerekli cevabı aldım, teşekkürler.

prens_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de devreyi yaptım araca mmontajını gerçekleştirdim ve az önce Astra Maniaa nickli mehmet kardeşimin yardımıyla aktif edilip test yaptım yolda ve hız sabitleyici çalışmam başarılı oldu mehmet kardeşim yardımından dolayı tekrar çok teşekkür ederim.

slh_1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım

Meraba öncelikle emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkkür eder elleri dert görmesin diyorum :) sizlerden görüp özenerek bu işlemi yapmaya karar verdim ama sayfaların çoğuna baktım hemen hemen ama triptonik için fazla konuşulmamış. benim bir sorum olucak
Aracım 2004 model 1.3 CDTI easytronic bu araca bunu yapma şansım varmı ? söktüm sinyal kolu soketine 4 kablo geliyor.

şimdiden teşekkürler.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Meraba öncelikle emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkkür eder elleri dert görmesin diyorum :) sizlerden görüp özenerek bu işlemi yapmaya karar verdim ama sayfaların çoğuna baktım hemen hemen ama triptonik için fazla konuşulmamış. benim bir sorum olucak
Aracım 2004 model 1.3 CDTI easytronic bu araca bunu yapma şansım varmı ? söktüm sinyal kolu soketine 4 kablo geliyor.

şimdiden teşekkürler.
Sizin arabaya da olur. Butonlar ya da orjinal kol takılıp tech 2 ile aktif edilince çalışır.

mechul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2001 corsa 1.4 aracım var Z14XE sinyal koluna 4 adet kablom var bunda sıkıntım yok fakat bendede müşür yok yenında kablo var siyah gıri siyahtan 12v gelıyo gıriyi ölçtüm 2mega ohm bile omaj göstermedi tahminimce hiç bir yere gitmiyor yanı x14 soketinden ecuya geçmior bu ecunun hangi pin ine girdiğini bilen varmı ecuda 2 adet soket var biri en yukarıda diğeri altta ?
ga9y9a6a.jpg
a9a5uzu8.jpg
9aqydajy.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 05:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 05:23 ----------

Birde ben aracımın şifresini bilmiyorum ama daha önce arıza kodunu sıfırlattım şifre şstemediler oppcom şifresiz yapıyomu ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme: