corsa combo meriva hız sabitleyiciyi kol almadan hazırlama

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orj kol parasına kıyamıyorum açıkçası ben şöyle rahat bir zamanımda din soket alıp direksyondaki radyo kontrolüne geçmeyi düşünüyorum çok zor bişey olduğunu sanmıyorum sadece sokette tek tek butonların kablolarını bulmak sıkıntı olacak gibime geliyor hazır yapmışken direksyondaki düğmelerin ışığınıda tekrar bağlarım hatta

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi mehmet bey yapıp da yol gösterirseniz muazzam olur. Ben de önce onu düşündüm ancak programlama falan gerekiyor direk olmaz dedi Mokia nickli Cengiz Bey. hevesim kaçtı.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben öncelikle teyp soketine 3 tuş içinde ayrı ayrı kablo gidiyor sanıyordum fakat her 3lü setten 2 şer kablo şeklindeymiş herhalde buda dirençle çalışan bir sistem bende eğer ucuzsa gidip kumandanın çıkmasını alıp butonlarını kullanaraktan aynı devreyi yapıcam, yani taktığımda dirençler direksyonda olacak direksyondan çıkan 2 kabloyuda orj kablo yerinden geçirip bağlamayı düşünüyorum

parçanın sıfırı 200küsür+kdv ama çıkmacı ne ister bilmiyorum sonuçta her pertten çıkan ve kimsenin aramadığı bir parça

2696Kumanda.jpg

Son düzenleme:

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanmıyorum Mehmet bey verdiğim linke bakarsanız sağdaki kumandada 3 kablo çıkışı var soldakinde 2. büyük ihtimal program olayı var.
http://www.freak0815.de/Fahrzeughilfen/CC/Bel-LFB.pdf

evet resimlerde de bir sürü direnç gözüküyor zaten. bulunduğum yerde çıkmayı bırakın kaportacı bile yok :) o yüzden sizi bekliyorum :)

Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu benim hiç beklemediğim bir tablo oldu :) açıkçası ben içinde devre kartı beklemiyordum benim dediğim şekilde yapmaya kalkışılırsa %90 çöp olur.. kısacası bunu yapmaktansa orj cc kolu almak daha kolay gibi görünüyor

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet en mantıklısı ve orjinali kol almak sanırım. Böyle olsaydı orjinale en yakın seçenek olurdu. Zaten Mokia nickli arkadaş da 90 liraya temin ettiği pioner kumanda aparatında ufak bir değişikliğe giderek bağladığını yazmıştı. 90 lira ona verileceğine 130 lira kola vermek daha mantıklı en azından tam orjinal olur.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet haklısınız ama bence 130tl vermeye gerek yok yani ben çok küçük bir siyah kutuya yaptım direksyon altındaki rafa koydum görünen bir şeyde yok.. 200km yol yaptım çok rahattı yani bana göre orj farkı 30tl olabilir ama kesinlikle 130tl değil

he birde başkalarıyla uzun yola çıktığımda kendi yaptığınız delme çatma bir kutudan hız sabitleme yaptığınızı görünce şok oluyorlar :) buda benim çok hoşuma gidiyor her ne kadar aslında kolay olsada

Son düzenleme:

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet haklısınız ama bence 130tl vermeye gerek yok yani ben çok küçük bir siyah kutuya yaptım direksyon altındaki rafa koydum görünen bir şeyde yok.. 200km yol yaptım çok rahattı yani bana göre orj farkı 30tl olabilir ama kesinlikle 130tl değil

he birde başkalarıyla uzun yola çıktığımda kendi yaptığınız delme çatma bir kutudan hız sabitleme yaptığınızı görünce şok oluyorlar :) buda benim çok hoşuma gidiyor her ne kadar aslında kolay olsada

evet ben de burada arkadaşlara anlatıyorum şok oluyorlar :) ama dediğiniz gibi aslında biraz el becerisi olan herkes yapabilir sağolsun burada arkadaşların sayesinde. ben de siyah bir kutu bulunca değiştireceğim kutuyu biraz aceleye geldi bu hevesim yüzünden. Daha sonra da orjinal bir kol alırım herhalde.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar devreyi son kez kontrol eder misiniz? herhangi bir bağlantı hatası var mıdır? haftaya samsuna gidip aktif edeceğim.