Corsa-c Logo İptali

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha az önce biten logo iptalinin resimlerini paylaşıyorum sizlerle.
İlk olarak 15 ytl karşılığı aldığımız parçayı takılabilecek hale getirme çalışmalarını veriyorum :
dsc00488zi3.jpg

Burada önemli olan nokta panjurun orjinalinde bulunan kromlu kısımları söktük.Diğer kısmı kaldı.Aşağıda çıkardığımız parçanın resmini verdim:

dsc00491da5.jpg

Şimdi eğip bükerek uydurduğumuz parçanın boyanmış resimlerini veriyorum :

Bu resimde aluminyumdan yaptığımız parçanın arkasında eski panjurun çirkin gözüktüğü görülüyor :
dsc00496ut3.jpg

Bu sorunu çözmek için bayan çorabı aldık ve içten kaplama yaptık ve aşağıdaki sonuçları elde ettik.Tabi resim çektikten sonra ince ayarlar çekerek tam oturmasını sağladık ve vidaladık.resimlerde bazı yerlerde oturmamalar gözüküyor ama biz onu düzelttik.Uykumuz da geldiği için evlere dağıldık :)

dsc00503ah7.jpg

Bu da başka bi foto :)

dsc00505aa1.jpg

Bu da son fotoydu.Bakalım beğenecekmisiniz.Orjinal gibi olmadığı kesin ama Ermanın 285 euro ya adlığını düşünürsek bizim toplam 20 ytl ile yaptığımız bu çalışma daha çekici duruyo gibime geldi.En azından cebimiz için :)

Ha unutmadan olm ICAN işin gücün comolokko haaa :)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum emek vermişsin ellerine sağlık ama bence logo güzel be yaw niye iptal ediyonki?

RauL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bi opel logosu bir de honda logosunu tek gecerim ayri bir havalari var ikisininde! ben de yazilari falan iptal ettirdim de logoma kiyamadim!

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeğinize sağlık.ilk bakışta benim gözüme sadece ,yeni taktıgınız ön panjurun ,üst kısmında oluşmuş bozulmalar takıldı,katlarken ,şekil verirken yada sabitlerken olmuş olabilir.Altlar tamam ama üst kısmın, biraz daha ince işçilikle yapılması gerekiyormuş gibi geldi.Şu anda hafiften dışa bome yapmış gibi görünmüş, onu düzeltebilirsen daha şık duracak.benim fikrim tabi...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bişiyde yapabilirsin biraz masraflı ama 100 ytl i geçmez sanırım

goruntu558gw1.jpg

avhlhhif0.jpg

kullandıgın malzemenin kalitesi çok önemli o malzeme iyi degil tel sonçta

ersinm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık güle güle kullan ama o bombelere bir el at sanırım kullandığın telin inceliğinden İstanbulda Koçtaşta vardı daha sert bombe yapmıyck teller bide bunların plastikten olanları var baklava desenli :)

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ne yapmıssın ole 150ytl lık parceyı sol sen 15ytllık parca tak sankı kaza yapmıssında paran yetmemıs gıbı duruor bence derhal sok

soylede bır tavsıyr verebılırım madem sıyah ıstıyorsun onunu o cıkardıgın orjınal logoyu hepsını parlak sıyaha boyayıp takabılırsın boyayıp kuruduktan sonrada uzerıne sprey vernık at kı boya cıkmasın bence boyle daha ıyı olacaktır...

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bole degısık bı bosluk olmus tam havasını yakalayamamıs neden bılmıorum...

buarada resımlı anlatımını cok sewdım... emegınden dolayı tesekuru borc bılıyorum :good: