Corsa-c Logo İptali

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Logonun ayaklarını kırmak suretiyle çıkartılıyor.Ama endişelenmeyin, silikonla yerine takılabiliyor.Çünkü ben eski logomu yerine taktım hevesimi aldıktan sonra :) Ayrıca yorumlar için teşekkür ederim.

bence çok güzel olmuş keşke değiştirmeseydiniz eğer imzanızdaki şeklindeyse eski hali gerçekten çok hoş corsa alırsam yaptırcağıma emin olabilirsiniz

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo olayı ıyı olmus gecen bende bı dunya ugratım logo ıpltalı ıcın ama ben altlarla beraber sıslerın yerı ortası fılan baktım cok cetrefıllı yapmadım ama folyo yapacam yalnız sunuda tavsıye ederım on konsolu enjoylar gıbı metalık yapınca super bı goruntu oluyo bende barı onları resımleryıp koyum yenı baslık altında

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacagınız Mat Siyah renkte folyo, Tabelacı, Reklam ajansı gibi yerlede bulunuyor, alacagınız folyo 5 ytl tutmaz

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo olayı ıyı olmus gecen bende bı dunya ugratım logo ıpltalı ıcın ama ben altlarla beraber sıslerın yerı ortası fılan baktım cok cetrefıllı yapmadım ama folyo yapacam yalnız sunuda tavsıye ederım on konsolu enjoylar gıbı metalık yapınca super bı goruntu oluyo bende barı onları resımleryıp koyum yenı baslık altında

Selam ;

NAsıl yaptın acaba ? Piyasada satılan kaplamalar ile mi ?

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır sokktum aldıgım gumus renktekı sprey boya ıle baoyadım cok basıt bır ıslem konu acıcam

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu kasa corsalar yani bnm arabadan diyeyim bnm arabda aynı renk pnjuru böyle yaptırıp telide bunun arkasına yada plastik bir güzel ızgara buldukmu bence çok ta iyi olur iyice boş durmasındansa bu iyi ve yapılması kolay diye düşünüyorum
12207.jpg

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
budur abi olay (resimdeki), telle ugrasmayin, konunun tamamini okuyamadim ama konuyu acan arkadasim eger hala tel duruyorsa hemen sok derim ben, cunku arabanin butun guzelligini yok etmis, folya 10 numara daha iyi gosterir, en kisa zamanda bende folyolayacagim on amblemimi :)

bence bu kasa corsalar yani bnm arabadan diyeyim bnm arabda aynı renk pnjuru böyle yaptırıp telide bunun arkasına yada plastik bir güzel ızgara buldukmu bence çok ta iyi olur iyice boş durmasındansa bu iyi ve yapılması kolay diye düşünüyorum
12207.jpg