Corsa-c Logo İptali

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant+lastik ten sonra en çok istedigim olay su ön logo iptali ama, tamponu söküp, o parçayı kesme olayı çok gözümde büyüyor.ayrıca geri dönülmez birşeyde yapmak çok işime gelmiyor.benim corsam beyaz, ön logo iptalinin yakışacagını düşünüyorum.Alternatif bir çözüm ben de arıyorum, buradaki gelişmeleri de takip ediyorum.eğer ben bir sonuca ulaşırsam seve seve burada paylaşacagım :)

Corsa kardeşliği saol güzel dileklerin için.Benim kullandığım parça aluminyum bi parçaydı ve ben siyaha boyadım.Sen boyamazsan daha çok yakışır diye düşünüyorum. Ayrıca kesme olayına girersen dönüşü yok gibi bişey.Anca benim gibi krom kısmı sökerek yapabilirsin.Böyle de yapmanı tavsiye ederim sana.

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencde ucuza güzel bi iş çıkarmışsın kardeşim eline koluna sağlık bence gisi yazıları yerine bi tane steinmetz logosu bul tak millet eğilipp bakacak hali yok yaa kolay gelsins ana

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline saglık sen severek yapmışsın belli gerisi yalann

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun gule gule kullan ama bence parca metal kalsaydı sıyaha boyamasaydın daha guzel olabılırdı ama opelın kendı parcasıda cok guzel yaw :)
hayırlı olsun gule gule kullan kardes..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
kırmızı acaba nası dururdu ?

Emeğine sağlık

ehehhe bişiler yaptım az uz PS tecrübemle
dsc00505aa1jm2.jpg

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emegine saglık kendin yaptıgın daha kötü bile olsa insana zevk verir ki bence ufak düzenlemelerle daha güzel olur dedine görede yamuklukları gidermişsin, ben corsa b ye ugrastım olmadı yapmadım mundar oldu tel :D

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet dostum çok güzel çalışmalar bunlar.Ama pisi de yapması daha kolay olur sanırım.Hepsi de güzel olmuş.Orjinal gibin olmuş

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
kırmızı acaba nası dururdu ?

Emeğine sağlık

ehehhe bişiler yaptım az uz PS tecrübemle
dsc00505aa1jm2.jpg

bu degısık olmus... arabanın ufak tefek kırmızıları olsa gayet ıyı durcak bence ben tuttum...

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
invisibleagle' Alıntı:
Mehmet dostum çok güzel çalışmalar bunlar.Ama pisi de yapması daha kolay olur sanırım.Hepsi de güzel olmuş.Orjinal gibin olmuş

Evet burda oturduğum yerden yapmak çok kolay..Asıl iş pratikte..Uygun malzemeyi bul.. oraya yerleştir.. ciddi emek...Saygım sonsuz emeğine..