corsa c 16 jant için yay takılması

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. corsa c 14" jantlarımı 16" yapmak istiyorum. 16 inç jantları orjinal yayları ile kullanmak herhalde pek uygun olmaz. bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum eğer yay takmak gerekirse hangi marka yay iyi olur fikir belirtirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
3.5 lik vogtland diğerlerine göre daha yumuşaktır. eibach da tam ayarındadır. her ikisini de tavsiye ederim, bu arada jantlar ne? :)

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,16jant ßence guzel olur..Orjınallerle kullanılmaz değil,Fakat spor yay ile kullanırsan daha kullanışlı ve performansı olur..eibach,fıyat bakımından vogtland gibi..İstanbulda olsaydın bu konuda yardımcı olabılırdım..Keyifli forumLar..

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
tabanı geniş bir jant olmasın bence 6 j yi geçmeyin sürtme problemi için söylüyorum...
yay olarak vogtland kullanıyorum memnunum diğerlerini pek bilmiyorum h&r de iyi sanırım...

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 inç jant takmak istiyorsan eğer , jantın ofsetini 6.5 dan düşük alman lazım yoksa sıkıntı yaşarsın 205.45.16 güzel bir lastikle çok güzel durur. sana benden bi tavsiye ofset olayına girme

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c için büyük ebatta jant olayına girince ofseti küçük tutmak lazım.6,5'i geçmemeye çalışmak gerekiyor.hele ki 3-3,5 yaydan bahsediyorsak şart artık...45 yanak 16inç için ideal.40 yanakla da kullanılır ama 45 daha sağlıklı..yay ile kullanımında şık bi görüntü yakalarsın ancak biraz ödün verceksin konfordan.H&R,eibach veya vogland kullanmak iyidir.Güzel markalardır..

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bilgiler için cok teşekkürler. cok faydalı olcak.umut arkadaşım resimdeki jant cok hosuma gidiyor ne dersin

Ekli dosyalar

• guzel-jantmeet.jpg
    guzel-jantmeet.jpg
    57.3 KB · Görüntüleme: 133

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel seçim yiğit,
bu arada aracı biliyorum ingiliz corsa c sitesinden arkadaşın :) epey iş-emek var o araçta :):)

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut corsa-c.co.uk sitesine uyeyim . süper corsa c calışmaları var.tavsiye ederim sana.ingilizler işi çözmüş. herşey kalite. ama üzülüyorum yani türkiye bu işleri niye yapamıyoruz diye. yoksa neler yapılır bizim corsa c lere . bol selamlar

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ordaki gibi ucuz olsun da,ben yaparım.zaten biraz irmscher yapmaya çalıştık.pahalıya patladı.
ayrıca resimdeki 17 inç mi?