Corsa B Yağ Tercihi

ZoNeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Aracım 1998 model 1.4 16 walf gls ilk defa yağını filtrelerini kendim değiştirmeyi düşünüyorum.Sorum şu hangi marka yağı tercih etmeliyim Aracım Lpg li düz benzinli yağı kullansamda olur mu bu konulara hakim birisi yardımcı olursa sevinirim.

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksiltme yoksa 5-40 veya 10-40 kullanabilirsiniz. Marka olarak da Lubex'i tavsiye ederim

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Marka olarak benim tercihim mobil veya liqui moly astra g aracım liqui moly 10-40 kullanıyorum bu yağ tam sentetik bir yağ ve muazzam etkili ses performans çok iyi önceden castrol kullandım yanlız castrol şişirilmiş bir balon sadece reklam tercihim Liqui Moly

ZoNeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka olarak benim tercihim mobil veya liqui moly astra g aracım liqui moly 10-40 kullanıyorum bu yağ tam sentetik bir yağ ve muazzam etkili ses performans çok iyi önceden castrol kullandım yanlız castrol şişirilmiş bir balon sadece reklam tercihim Liqui Moly

Peki benzin lpg uyumlumu fark ediyormu

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Peki benzin lpg uyumlumu fark ediyormu

Yüksek kilometre araçlar için daha iyi performans diyor ama lpg dede kullanan var sitelerde yorumlarda gördüm benim aracımda lpg yok o yüzden lpg ile ilgili bu yağ hakkında birşey diyemem