Corsa B 2000 1.2 16V LPG Yakıt Hakkında

akkocsukru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar,
Aracımda Atiker marka LPG sistemi kullanıyorum. Geçtiğimi ay LPG enjektörleri falan değişti ayar yapıldı. Ancak aracım ortalama 25 kuruş yakıyor. Normal mi sizce, 1.4 aracı olan bir arkadaşımda aynı yaktığını söyledi. Beni bir şüphe aldı. Yorumlarınız bekliyorum.

Haylazzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle selamun aleyküm bende de corsa 1.4 swing modeli var tek kapı 94 model ama şehir içi dediğiniz gibi 0,25 krş yakıyor ama şehirler arası 0,17 krş a kadar indirdiğim oldu bence enjektör ayarların iyi olabilir ama gaz ayarında değişiklik olmuş olabilir enjektörler değişince onlara bir baktır derim :)

akkocsukru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle selamun aleyküm bende de corsa 1.4 swing modeli var tek kapı 94 model ama şehir içi dediğiniz gibi 0,25 krş yakıyor ama şehirler arası 0,17 krş a kadar indirdiğim oldu bence enjektör ayarların iyi olabilir ama gaz ayarında değişiklik olmuş olabilir enjektörler değişince onlara bir baktır derim :)

Aleyküm selam hocam. Enjektörler Atiker bayinde değişti orda da gaz ayarını yaptı arkadaş ama bana hala çok yakıyor gibi geliyor. Başka bir ustaya götüreceğim.

Sent from my iPhone using Tapatalk