Corsa B 1998 Modifiye Önerileriniz

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımla fazla oynamak istemiyorum abartı olmadan ufak tefek eksiklikler varsa söyleyin uyarsa yapalım :) önerilerinizi bekliyorum

KlNAjJ.jpg
[/url][/IMG]

xVzjaZ.jpg
[/url][/IMG]

KnN4rV.jpg
[/url][/IMG]

wvN34z.jpg
[/url][/IMG]

wLRj3o.jpg
[/url][/IMG]

KrNG9m.jpg
[/url][/IMG]

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha ne olsun maşallah çok güzel tam istediğim araba :D kazasız belasız yyıkayıp yıkayıp gezin bence sadece

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah..benimde 97 swingim vardı mor renk.cok severdim.sizin aracta gayet iyi duruyor.ancak egzoz neden yan duruyor bunu hep merak etmişimdir..

hatta camların filmsiz olması cok iyi durmuş fotolarda.böyle daha tatlı.

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fazla oynamaya gerek yok :) 94 gsi tampon(baya zordur bulması) bulunursa süper olur.94 gsi jantları yada tigra jantı takılabilir.Maşallah kazasız belasız :)

Nirvana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
balikesirdizayn.com
maşallah çok güzel aracın ya kazasız belasız :) panjuru nerden buldun bu arada? bu aralar bende arabada krom şeyler arıyorum da :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
off dibim düştü aracınıza ya,tertemiz maşallah allah kazalardan nazarlardan saklasın,nadirdir böyle corsa lar :) Yapılcak ufak değişiklikler cam filmi,gsi tampon olabilir :) Egzozun yan durmasıda genelde estetik :) Dragcı bi supra,impreza gibi duruyor :D

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzel aracın ya kazasız belasız :) panjuru nerden buldun bu arada? bu aralar bende arabada krom şeyler arıyorum da :D
Hocam panjur ebaydan gelme cok zor buldum bende Wauxhall türkiyede bi tane oda bende :) İngiltereden getirtmiştim :) teşekkür ederim bu arada.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:01 ----------

off dibim düştü aracınıza ya,tertemiz maşallah allah kazalardan nazarlardan saklasın,nadirdir böyle corsa lar :) Yapılcak ufak değişiklikler cam filmi,gsi tampon olabilir :) Egzozun yan durmasıda genelde estetik :) Dragcı bi supra,impreza gibi duruyor :D

Sağolun hocam Allah razı olsun , Allah cümlemize kaza bela vermesin :) cam filmi düşünüyorum ama bu seferde dısarıdan çakal gibi dururuz diyorum cok ince olabilir :rolleyes:

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:02 ----------

Bence fazla oynamaya gerek yok :) 94 gsi tampon(baya zordur bulması) bulunursa süper olur.94 gsi jantları yada tigra jantı takılabilir.Maşallah kazasız belasız :)

Sağolun hocam sizin corollanın stoplarda cok hos olmus bu arada :) gsi jantı zaten üstündeki :rolleyes:

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:03 ----------

Masallah..benimde 97 swingim vardı mor renk.cok severdim.sizin aracta gayet iyi duruyor.ancak egzoz neden yan duruyor bunu hep merak etmişimdir..

hatta camların filmsiz olması cok iyi durmuş fotolarda.böyle daha tatlı.

Sağolun hocam yakıt haricinde performans falan 10 numara cok memnunum ama sıkıstırınca içiyor hakkınıda veriyor :) Cam filmine bende karşıyım , egzoz konusu ise 51 lik egzos göbeği orjinalinden biraz daha uzun ve geniş olduğu için düz koysak cok dısarda kalcak o payı böyle kurtarabildik :rolleyes:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, modifiyeleyip hiç bozmaya gerek yok.
Böyle gayet ilgi çekici zaten...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ön panjur olmamış logosuz kullanabilirsin birde köşesine GSi logosu atarsan çok hoş olur. Daha sonra camlara film çek sonra dış kapı kollarına karbon folyo çek jantları eski kasa Tigra jantı ole değişebilirsin güzel duruyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi