Corsa 1.7 Tekleme

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr yi sac conta ile kapatacaksiniz. mehmet gazihanin resimli anlatimi vardi. ben kendim yaptm basit is.

aslanyurek52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar pompa beyni lehimleri diyende war egr valfide ? pompa beyninden değil zaten aracımda şu an beyincinin deneme amaclı werdiği sağlam beyin war değişme yok ...Egr valfinide kendim elllemeyeceğim elim pek yaktın değil bu işlere ustaya baktıracağım ...Egr valfini deneyeceğim okuduklarıma göre iptal etmede sıkıntıda olmuyormuş ve iptali düşünüyorum ama asıl korkum bunlarda olmassa pompada sıkıntı olması ama aracım 140.000 kmde bu kadar sıkıntı olucağını sanmıyorum ve bu sıkıntıdan pompa tamiri ettirenide görmedim ayrıca şunuda diyebilirim araımda yüksek derecede çekiş düştü sanki biri arabayı arkadan çekiyor ...Artık sanayiden sonra durumu tekrar paylaşıcam ....

aslanyurek52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr yi sac conta ile kapatacaksiniz. mehmet gazihanin resimli anlatimi vardi. ben kendim yaptm basit is.
aracınız göstergede hata weriyormu ? Yakıtta ve çekişte değişme oldumu ?
Şimdiden çok teşekkürler ...

oguzozcandan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende de aynı sorun var,ama her zaman değil,sadece çalıştıktan sonra ilk birkaç dakika,o da çok uzun süre çalışmazsa,örneğin her sabah yapıyor.pompa beyni değil benimkide,pompa,egr yada urbonun wastgace ayarından deniliyor ama bi zaman bulupta doğru sonuca ulaşamadım,sen ulaşırsan bi haberdar et sana zahmet.

aslanyurek52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarın ilk işim aracımı mehmet gazihana götürmek olacak.Kendisini aradım ve bakacağını söyledi.Yarın akşam inşallah problem çözülmüş olarak sizlere bilgileri aktaracağım ...

umutkoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet gazihandan aldığın sonucu söylersen seviniriz.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmete gidiyorsan sorun çözülmüş demektir. burdan paylaş çözümü ve günahını:)