Corsa 1.7 DTI yağ???

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz önce arabamın yağına baktım eksiltmişti,ancak garaja girmeden önce dik bir yokuşta durduğundan tekrar kontrol ettim ve yarıdan biraz daha fazla yağ vardı arabada,haftaya bakıma gideceğimden 1 lt yağ eklilyeyim diye düşündüm,biraz önce aldım yağı ama kafam karıştı BP VANELİUS SUPER V 200W-50 aldım daha doğrusu benzinci tavsiye etti Özel termo aktif formüllü dizel motor yağı yazıyor arkasında ne dersiniz eklemem doğru olurmu? arabayı yeni aldığım için daha önce konan yağı bilmiyorum...

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım değişime gidecek sen hiç ekleme kesene zarar değişime biraz erken gir olur biter bu arad aracın kaç binde benim araç 121 binde yağ eksiltme flan yok ta o yüzden sordum

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
castrol magnatex 10/40w Dizel için kullanıyorum.Aklınızda olsun yagı alırken 3lt birde 1lt alın.3 lt tamamiyle koyduktan sonra 1lt'de yarısını koyun.toplamda 3,5 litre yag koyucaksınız.3 litre yag koyunca çubukta eksik gösteriyor.bazende yag lambası yanıyor.ben hep 3,5 koyuyorum zararınıda görmedim.zaten seviyeyi aşmıyor hiçbir zaman ;)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
20 50 kalın olur 10-40 iyidir ankara için antalyada filan olsan 20-50 konabilir

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 lerin yağ değişiminde kaç lt koyuyorsunuz ben 4.5 lt koyduruyorum acaba yanlışmı biliyorum