corsa 1.7 dti hız sorunu

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
sanırım sponsorlarımızdan dolayı böyle bir konu açılamıyor. ama burda yaptığınız gibi konu açmak yerine konuların içinde bilgilendirme/teklif gibi söylerseniz silineceğini sanmıyorum.

kurtal0303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım bu formda yerim yok teşekkür ederim. Belki çok arkdaşa faydam olmuş olacaktı ama başlamadan bitti. Sağlıcakla kalın.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bana söz söylemek düşmez ama biz yardımlaşmadan çok muhabbeti arkadaş olmayı tanışmayı ön plana alıyoruz. zaten yardımlaşmalarımız sıksık oluyor. hatta birçok arkadaşımızla direk telefonla yardımlaşıyoruz.
öncelikle güzel sohbet ve arkadaşlık. eğer siz sadece bu foruma yurt dışından parça getiriyorum demek için girdiyseniz zaten zor yer edinirsiniz gibi geliyor. yani sizinle olan dostluk arkadaşlık ticari ahlak çerçevesinde olur. yanlışım varsa kusuruma bakmayın. size iyigünler. belki online satış sitelerinde daha fazla yararınız olur :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökay kardeşim bak bu gaza geç tepki bendede var ama ısınınca yapıyor..kısmetse c.tesi yada pazar istanbula gidicem...ama nası gidecem o ayrı dert allah verede bunaltmasa beni bu araba
ben mazot pompa beynini söküp lehimlerini tazeleyip kontrol edicem..tahminimde çok eminim gaz a geç cevap verme nedeni pompa beyninden diyorum..bi yapayım hayırlısıyla bakalım ne olcak ..

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım su gibi git su gibi gel :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalizör dagılmış olabilir ;) aynısı babamın arabasına oldu ;) 100 tl ye kelebeklerı filtreleri ve katalizörü temizlettim şimdi nazar degmesin cok guzel oldu

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
caner neoldu arabada sıkıntı varmı? olum servise gidiyorsun işlem yapıyosun ama burda bizimle paylaşmıyosun ayıp derler sana
:D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur abi bizim arabaya güven olmuyo;geçsin helebi 300-400km öyle..bakalım nokta atışı yapmışmıyım ?..

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
aynen aynen süper.... :)

stan39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar. aracı servise götürmüştüm. 2 valf arızası ve turbo arızası çıktı tahmini 1000-1500 tl masraf varmış çok sarsıcak beni çokk :(