corsa 1.7 dti hız sorunu

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah maşallah. bak martın 10da istanbuldayım istersen müsait olursan gelde bir tanışalım ya :D
bu arada Caner bizim arabalarda böylemi hızlanıyor? ben kullanırken hiç dikkat etmiyorum :)

ıstanbula geldıgınde banada haber ver hep beraber bulusuruz :) gecen gun mustafa abıde geldı ama bulusamadık ıslerı vardı umarım tekrar geldıgınde hep beraber bulusurz :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ıstanbula geldıgınde banada haber ver hep beraber bulusuruz :) gecen gun mustafa abıde geldı ama bulusamadık ıslerı vardı umarım tekrar geldıgınde hep beraber bulusurz :)
Benimkisi bi ilginç gelmeydi. :D

Cumartesi Saat 21:00 gibi felandı İstanbul'a girişim, ertesi gün 11:30 otobüsüne biletim vardı, pazar gecesi yine Konya'daydım. :D

Kısmetse 1 yada 1.5 aya geleceğim ama tekrar, bu sefer kendi aracımla gelirim hemde vaktimde olur. O zaman tanışırız kardeşim seninle.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimkisi bi ilginç gelmeydi. :D

Cumartesi Saat 21:00 gibi felandı İstanbul'a girişim, ertesi gün 11:30 otobüsüne biletim vardı, pazar gecesi yine Konya'daydım. :D

Kısmetse 1 yada 1.5 aya geleceğim ama tekrar, bu sefer kendi aracımla gelirim hemde vaktimde olur. O zaman tanışırız kardeşim seninle.

işte o zamna butun istdekı corsacılarla tanısalım abıcım :)

doan_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjektörler değişti enjektör besleme kablosu mu ne onlarında 4 ü değişti, selenoid valfi varmış oda değişti. turbo zaten 15 gün önce değiştirmiştim. ama araçta küçük bir tuhaflık daha var. normal gaza yavaş basarak giderken 2.0 devirde araç silkeliyor kendini birden ileri fırlıyor o fırlama anında gaza yüklenmeye devam edersem nerdeyse şaha kalacak. o derece asılıyor. yüklenmezsem 2 0 ile 2,5 devir arasını silkeleyerek geçiriyor. çok önemli değil ama dikkatimi çeken bir nokta oldu. serviste de yazılım olduğunu söylediler. aracta arıza kalmadıgına göre en kısa süre de bir dyno testine gircem bakalım kaç beygir bugün çorludan gelirken hafiften bastım biraz 100 e çok rahat ulaşıyor. 160 a kadar dayadım daha fazla basmadım. şuan 2 0 devirle 2,5 arasında hafif silkeleme dışında araç mermi gibi servise götürürken 50 tl mazot almıştım 84 km gitti :D bugün 100 tl mazot aldım. 266 km yapmışım edirne çorlu arası ve şehir içi daha yarım depo mazot var :rakir:

su blow off u taktırmak istiyorum. artık bi faydası var mı ? zararı var mı?? ne işe yarar ?
blow off araclarımızda basınç kaybı yasatıyo tavsiyem sana takmaman alt devirlerde basınç gecikiyo kolay gelsın :)

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ filanda atıyor sanırım blow of dizelde sıkıntı aparat gerekli sıkıntı yaşamamak için