corsa 1.3 90 mı yoksa peugeot 207 16 dizel mi....?

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abıler bırısı alman bırısı faransız yorum yapmaya degmez. OPEL OPEL OPEL tek gecerım herzaman

balkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pejo sürüş keyfi olarak corsanın bir adım önünde.gaz pedalına verdiği tepki mükemmel diyebilirim.ancak dayanım ve ikinci el olarak opelin çok gerisinde kalmış.servis problemleride cabası..ben iyiki corsa almışım diyebiliyorum.saygılarımla..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pejo sürüş keyfi olarak corsanın bir adım önünde.gaz pedalına verdiği tepki mükemmel diyebilirim.ancak dayanım ve ikinci el olarak opelin çok gerisinde kalmış.servis problemleride cabası..ben iyiki corsa almışım diyebiliyorum.saygılarımla..

Abi 1.6 motor sonuçta gitmezse ayıp olur zaten ama performanstan önemli şeylerde var tabiki. mesela 1.6 olupta az yakmasına karşın vergi dezavantajı var

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pug 207 kullanmış biri olarak.opelle pek karşılaştırılamaz.içi zarif bi araç amaaa sürüş kalitesi zewk wermio bana güzel dursa da witeslerin o geçişi debriyajla uyumsuzluğu illet etmişti beni.bir de yan aynaları we arka çarğraz görüşü de son derece sinir.ama bastı mı gidiyor.frenleri son derece sağlam.yolu da fena tutmuyor.bence pug207 yerine 38mlyara mp3çalarlı ctroen c4 daha mantıklı.araçta herşy war walla.witesleri aynı olsa da debriyajla daha bir uyumlu diolar...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fransızlarla Almanları karşılaştırmam bile istediği kadar performanslı olsun... Fransızlar teneke üretiyor bence...ayrıca iyi kokmadıkları için araç havalandırma kanallarına parfüm kapsülleri monte etmişler oda opsiyonel tabiki...

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fransızlarla Almanları karşılaştırmam bile istediği kadar performanslı olsun... Fransızlar teneke üretiyor bence...ayrıca iyi kokmadıkları için araç havalandırma kanallarına parfüm kapsülleri monte etmişler oda opsiyonel tabiki...

fransızlar keşke teneke üretse, bunlar daha da kötüsünü yapıyolar: plastik :kop:

8808

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel alman değil amerikandır.
GM tarafından üretilmektedir.

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
donanım yönünden 207 corsaya göre çok üstün, yol bilgisayarı , perde hava yastıkları , digital klima vs. , corsada opsiyonel olan bir çok özellik 207 de standart . ama bunları bile bile opelden vazgeçemedim new corsaya evet dedim :)

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiç anlamıyorum şu muhabbeti bir kere illada performans istiyorsa ben zinli araba al ozamn ama ekonomi diosanda performanstan çok bi beklentin olmamalı ama 2 si arasında illada opeeeeeeel