Çorlu'dan merhabalar

falconpower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,

Opel Astra NB 1.6 DTL 136 HP ile ikinci astram ile aranıza katıldım. Bir önceki aracım 2008 HB 1.3 cdti  90 hp idi. ֖nceki aracımın limitlerini iyi bilirdim, yeni aracıma alışmaya çalışıyorum. Bunun için kapsamlı bir test ile katkıda bulunmaya çalışacağım ilerleyen günlerde.

Kazasız belasız günler dilerim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çorlu'dan merhabalar

Aramiza  welllcommee

Keyifli forumlar dilerim.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

falconpower link' Alıntı:
Selam,

Opel Astra NB 1.6 DTL 136 HP ile ikinci astram ile aranıza katıldım. Bir önceki aracım 2008 HB 1.3 cdti  90 hp idi. ֖nceki aracımın limitlerini iyi bilirdim, yeni aracıma alışmaya çalışıyorum. Bunun için kapsamlı bir test ile katkıda bulunmaya çalışacağım ilerleyen günlerde.

Hayırlı uğurlu olsun  yeni aracınız. Forumumuzda sanırım pek çok kişinin ilgisini çeken ve merak edilen bir araç. Bu nedenle ilk izlenimlerinizi ve değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun...

Aramıza hoşgeldiniz...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hoş geldiniz.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam,

Opel Astra NB 1.6 DTL 136 HP ile ikinci astram ile aranıza katıldım. Bir önceki aracım 2008 HB 1.3 cdti  90 hp idi. ֖nceki aracımın limitlerini iyi bilirdim, yeni aracıma alışmaya çalışıyorum. Bunun için kapsamlı bir test ile katkıda bulunmaya çalışacağım ilerleyen günlerde.

Siftah sizden bereketi allahtan diyorum ve hayırlı olsun aracınız allah kaza bela vermesin Hoşgeldiniz :)

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun yeni aracınız bende çorludayım.haftasonları eğer opelin yanındaki totalde araç yıkıyorsanız karşılaşabiliriz.opel inan showroomda füme rengi stil paketli araç vardı ben yeni kasayı beklediğim için almadım acaba o aracı mı aldınız:)

falconpower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
hayırlı olsun yeni aracınız bende çorludayım.haftasonları eğer opelin yanındaki totalde araç yıkıyorsanız karşılaşabiliriz.opel inan showroomda füme rengi stil paketli araç vardı ben yeni kasayı beklediğim için almadım acaba o aracı mı aldınız:)

Öncelikle hoşgeldin diyen ve iyi dileklerini ileten arkadaşlarıma hoşgördük der, yazıma devam ederim:)
Benim araç showrooma hiç girmedi hocam. İzmir'den stoktan geldi, 22 Nisan'da teslim aldım. Flipchip silver dedikleri bir renk, ne açık mavi ne gri (ama ruhsatta gri yazıyor) bir renk:) Sedan test aracını gördüysen onun rengine çok yakın.
Yeni kasa konusunda sedan daha 2012 de çıktı diye biliyorum. 2018'i bulur sanırım sedan kasa. Araçla ilgili daha 22 km de, pek kullanma fırsatım olmadı bu cumartesi biraz yol yapacam inşallah. Ancak şehir içi kısa bir deneme yapmama rağmen, 1.3 ile arada doğal olarak epey fark var. Eski ve yeni astra için bir güzel bir yazı hazırlamayı düşünüyorum en kısa zamanda.

Syg,

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz; aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle hoşgeldin diyen ve iyi dileklerini ileten arkadaşlarıma hoşgördük der, yazıma devam ederim:)
Benim araç showrooma hiç girmedi hocam. İzmir'den stoktan geldi, 22 Nisan'da teslim aldım. Flipchip silver dedikleri bir renk, ne açık mavi ne gri (ama ruhsatta gri yazıyor) bir renk:) Sedan test aracını gördüysen onun rengine çok yakın.
Yeni kasa konusunda sedan daha 2012 de çıktı diye biliyorum. 2018'i bulur sanırım sedan kasa. Araçla ilgili daha 22 km de, pek kullanma fırsatım olmadı bu cumartesi biraz yol yapacam inşallah. Ancak şehir içi kısa bir deneme yapmama rağmen, 1.3 ile arada doğal olarak epey fark var. Eski ve yeni astra için bir güzel bir yazı hazırlamayı düşünüyorum en kısa zamanda.

Syg,

Hosgeldiniz,keyifli formlar,izlenimlerimizi merakla bekliyoruz