CONTA YANIKLARI

Acemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar acemi bir Opel kullanıcısı olarak bir sıkıntı var ama neden olduğunu çözemedik 2016 edition plus Astra aracımda 15-20 gün önce torpido bölgesinde ilk başlarda sabah çalıştırdıgımda daha sonra araba ısınana kadar olmak üzere su sesi vardı bundan dolayı yaklaşık 5 tamirci gezdim önce hava var deyip havasını aldılar daha sonra radyatöre giden hortumda basınç oluşmaya başlayınca silindir kapak contası yanmış şeklinde 2 usta sonuç belirtirken diğer ustalar normal diyerek geri gönderdiler 850 km Uzunyol yaptım hararet filan yapmadı çekişte de problem yapmadı yalnızca suyunda az. Bir miktar eksilme vardı son iki gündür şehir içi kullanım sırasında araç fan açtığı zaman hararet göstergesi 100 e kadar çıkıp tekrar düşüyor birde fan hızlı ve fazla ses çıkarmaya başlamış aracım 31 bin km’de son 2 ay içerisinde 4500 km yol yaptı hiç sıkıntı yapmadı ama bu su sesi ve hortumdaki şişkinlik neden olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz araç LPG-benzinli

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam yetkili serviste contanın durumu ile ilgili test yapabiliyorlar. isterseniz ücretsiz kış hazırlığı adı altında kampanyaları var baktırın hem de onu sormuş ve kontrol ettirmiş olursunuz..

Acemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun teşekkürler peki radyatör hortumunda ki şişkinlik neden oluşur bilginiz varmı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bir miktar şişkinlik normaldir. Hatta elinizle sıktığınızda içe doğru inmemesi lazım borunun. Bu şişkinlikle ilgili fotoğraf atarmısınız ?

Acemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARKADAŞLAR BAŞKA BİR FORUMDA OKUDUM VE HEMEN USTAYA GİDİP BUJİLERE BAKMASINI SÖYLEDİM VE BUJİLERİN İKİ TANESİNDE KIZARKLIK VARDI SU GELMİŞ OLABİLİR DEDİ NEDEN OLDUGUNU SORDUM AMA BİR CEVAP ALAMADIM BİLGİSİ OLAN VARMI NEDEN OLABİLİR ARACTA HİÇBİR SIKINTI YOK SADECE TORPİDO BÖLGESİNDEN SU SESİ GELİYOR BİR TÜRLÜ GEÇMEDİ HAVASINDAN DEDİLER ALDIRDIM YİNE AYNI