Cİlali Şampuan Önerİsİ

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu resimleri kendim şimdi çektim daha iyi bir karar verebilmen için

sağda gördüğün sarı şişeli ürün formula 1 'in güçlü sıvı cilası , çiziklerde , lekelerde birebir bir ürün küçük bir pamuğa çok hafif döküp çizik olan yere sürüyorsun daireler çizerekten çizik sihirli bir şekilde kayboluyor (kendimden biliyorum) biraz pahalı bir ürün yalnız birde her yerde bulunmuyor ben tekzenden almıştım geçen gittiğimde formula 1 ürünlerini bulamadım pek talep yok sanırsam pahalı diye

Solda gördüğün şişede Astonish diye bir ürün , sprey cila olur kendileri , aracı silip kuruladıktan sonra aracın her yerine bölge bölge fıs fıs sıkıp üzerinden bezle geçiyorsun arabaya sanki boya koruma yapılmışçasına parlaklık sağlıyor

ayrıca ingiltere üretimidir öyle kıytırık birşey sayılmaz , bu ürünü kipadan temin edebilirsiniz bende oradan aldım

t3Wlh5C.jpg

5BrDV3y.jpg

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam resimdeki ürünlerin hepsini gördüm,inceledim. Hiper market ve yapı marketlerde birçok ürünle karşılaştım. Bazı ürünleri bulmak zor, internet sitelerinde bulsam bile bir o kadarda kargo ücreti istiyorlar. Formula 1 veya Sonax ürünlerinden birini alıp deneyeceğim.Diğer ürünleri kullandık sıra tecrübe edineceğim ama ben genede sizlerin iyi kötü önerilerini almak istedim. :)

kleberson51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir konuyu ya bilene soracaksın veya referanslara bakacaksın dedik kardeş!

NOT; Formula1 orjinal Amerikan malı olup, ürünleri yukarılarda ismi zikredilen ürünlerin %95'inden iyidir.

öncelki aracım olan hondayı her hafta cilalardım hiç parlamazdı bide makineyle yapıyorduk yani düşün ha su vurmussun şampuanlayıp ha cilalamıssın aynı sey benm tercihim sonax veya Meguiars ürünlerinden kullan

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:16 ----------

Bu resimleri kendim şimdi çektim daha iyi bir karar verebilmen için

sağda gördüğün sarı şişeli ürün formula 1 'in güçlü sıvı cilası , çiziklerde , lekelerde birebir bir ürün küçük bir pamuğa çok hafif döküp çizik olan yere sürüyorsun daireler çizerekten çizik sihirli bir şekilde kayboluyor (kendimden biliyorum) biraz pahalı bir ürün yalnız birde her yerde bulunmuyor ben tekzenden almıştım geçen gittiğimde formula 1 ürünlerini bulamadım pek talep yok sanırsam pahalı diye

Solda gördüğün şişede Astonish diye bir ürün , sprey cila olur kendileri , aracı silip kuruladıktan sonra aracın her yerine bölge bölge fıs fıs sıkıp üzerinden bezle geçiyorsun arabaya sanki boya koruma yapılmışçasına parlaklık sağlıyor

ayrıca ingiltere üretimidir öyle kıytırık birşey sayılmaz , bu ürünü kipadan temin edebilirsiniz bende oradan aldım

t3Wlh5C.jpg

5BrDV3y.jpg

formula 1 o gösterdiğin şişe 20 lira aynısı bendede var istersen resmini bile çekebilirim ben bi yararını görmedım açıkcası kararı verecek olan sizsinz ben önermiyorum ;)

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Turtle Wax'ın cilalı şampuanını kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel. Aracım Metro Mavi. İnanılmaz bir parlaklık katıyor araca. Üstelik günlerce araç toz tutmuyor. Diğer ürünlerin hiç birini denemedim yıkamacım bu şampuanı önerdi için. Sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Turtle Wax kullanıyorum. Gayet memnunum. Etkisi koyu renkli araçlarda daha belirgin. GTC varken rengi sihaytı, bacanağım soruyordu hep cila mı çektiriyosun diye. Oysa ki sadece şampuanın etkisiydi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Turtle Wax'ın cilalı şampuanını kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel. Aracım Metro Mavi. İnanılmaz bir parlaklık katıyor araca. Üstelik günlerce araç toz tutmuyor. Diğer ürünlerin hiç birini denemedim yıkamacım bu şampuanı önerdi için. Sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum.

Ben de Turtle Wax kullanıyorum. Gayet memnunum. Etkisi koyu renkli araçlarda daha belirgin. GTC varken rengi sihaytı, bacanağım soruyordu hep cila mı çektiriyosun diye. Oysa ki sadece şampuanın etkisiydi

Hocam kullandığınız ürünü koçtaş'tan satın alacağım. Ancak aşağıdaki linklerden hangisi olduğuna karar veremedim. Bi bakıp söyleyebilirmisiniz?

Link 1: http://www.koctas.com.tr/oto-aksesuarlari/turtle-wax-yikama-cilali-sampuan/2107-4223/

Link 2: http://www.koctas.com.tr/oto-aksesuarlari/turtle-wax-extreme-nano-tech-cilali-sampuan/2113-4229/

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kullandığınız ürünü koçtaş'tan satın alacağım. Ancak aşağıdaki linklerden hangisi olduğuna karar veremedim. Bi bakıp söyleyebilirmisiniz?

Link 1: http://www.koctas.com.tr/oto-aksesuarlari/turtle-wax-yikama-cilali-sampuan/2107-4223/

Link 2: http://www.koctas.com.tr/oto-aksesuarlari/turtle-wax-extreme-nano-tech-cilali-sampuan/2113-4229/

19 TL olan ZIP WAX. Bende KOÇTAŞ'tan aldım aynı fiyata.

Fazlasıyla memnun edecektir sizi. Sonucu yazarsınız buraya