Cİlali Şampuan Önerİsİ

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsinden daha kaliteli ve ucuz atas ürünleri dene görürsün.

[URL="http://www.atas.web.tr/"]http://www.atas.web.tr/[/URL]

her kafadan bir ses çıkınca kafan karışıyorsa lafa değil referanslara bakacaksın.

TÜRKİYE’ nin Önde Gelen Kurum ve Kuruluşları ATAS Kullanıyor…
Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Başbakanlık konutu,Genel Kurmay Baş.,Diğer Kuvvet Komutanlıkları,İST Valiliği,İST Valiliği Özel İdare,İST Büyük Şehir Belediye Başk.Konutu,THY GenMd., THY Teknik AŞ,THY Sos.Tes.Md.,İST Ünv Rektörlüğü,Yıldız Teknik Ünv Rektörlüğü,İTÜ Kampüsü,Boğaziçi Ünv. Sosyal Tesisi,Maslak Binicilik Kulübü,İBB Taksim Otoparkı,İDO AŞ,İST Asfalt AŞ, UGETEM AŞ, Sabancı Holding, Sanko Holding,Zorlu Holding,Anadolu Endustri Holding,Çalık Holding,Deva Holding,ATA Holding,Dedeman Holding,MV Holding, Net Holding,Akbank Aş,Denizbank Aş,Garanti Bankası AŞ,Asya Katılım Bank Aş,Ziraat Bankası AŞ,HalkBank Aş,YKB AŞ,ETİ Gıda,YKM AŞ,Teknosa Gen.Md,Kordsa Fab.,Brisa Fab.,AYGAZ AŞ,EVYAP AŞ,EGE Kimya AŞ,ARKAS AŞ,ELKENZ AŞ,UNKAR AŞ,UPS,Doğuş Gurup,Çelik Motor,YÜNSA Fab.,Kosifler AŞ,Mengerler AŞ,Koluman Aş,Eresinler Aş.,Tunalar Ford/Fiat, Gökşenler Gog, Gökşenler Suzuki,Gökşer, Gökşenler Amerikan,Gökşenler Ferrari,Gökşenler Citroen,Nissan Türkiye,Nissan Sportur,Gülal Kia,KALE AŞ,Mermerler Aş,OTAş Aş,Trakya Cam Aş,Şişe Cam Aş,SCHNEİDER AŞ,AİRFEL Aş ,Vestel AŞ,Viko Aş,. Başta olmak üzere pek çok Bakanlık,Konsolosluk,Belediye,Otopark, Oto yıkama ve kuaför,TIR ve İnşaat firmaları,pek çok yetkili ve özel servis…

yılardır kendim, bir çok arkadaşım ve araç bakım ve koruma konusunda Türkiyede bir numara olan http://www.detailingturkey.net/ forumundaki çok sayıda arkadaşım bu ürünleri yıllardır kullanıyor.
bu konularda en büyük referans bu forumdur, kulaktan dolma değil her konuyu sebep, uygulama ve sonuçlarıyla işlendiğini görürsün.

Son düzenleme:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Abiler bu mudur? Bu cilalı ise alırım fiyatı kırmızı beyazlı sonaxa göre biraz düşük!
1000099388.jpg

Aynen bu Bauhaus lar da mevcut. Boya temiz ve bakımlı ise daha iyisi Atas da kullanabilirsin.

kleberson51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Formula 1 çok dandik

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FORMULA 1 diyorum başka birşey demiyorum , yapıldığı yer yeter ...

Made in U.S.A.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bkz: Her kafadan bir ses :yahoo:

bir konuyu ya bilene soracaksın veya referanslara bakacaksın dedik kardeş!

NOT; Formula1 orjinal Amerikan malı olup, ürünleri yukarılarda ismi zikredilen ürünlerin %95'inden iyidir.

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son 1 aydr her hafta sonu arabasini yikayan biri olarak bu soylenenlerden myugurge nin onerisini deneyecegim tesekkur ederim myugurge ....

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla yikiyorum ya arkadasim yikardi hep ona ozenirdim birde her hafta yikaniyor ama iki kere ayni yer yikamadi daha sebebi ise istedigim gibi yikamiyorlar. Bende kendim yikiyorum kagit bile koyuyorum kendi markami yazip :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Valla yikiyorum ya arkadasim yikardi hep ona ozenirdim birde her hafta yikaniyor ama iki kere ayni yer yikamadi daha sebebi ise istedigim gibi yikamiyorlar. Bende kendim yikiyorum kagit bile koyuyorum kendi markami yazip :)

Valla helal olsun, tebrik ederim sizi.

Tapatalk Pro