çift mühürlü app isteyen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla app ler gittikten sonra trafikten yeni plaka çıkarttırıp boyattım reklamcıya sorunsuz geziyorum.

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ufak tefek ornekler verecegım ben bı kac otomobıl forumunda app plaka basıyorum trafık musavırlık ısıyle ugrasıyorum tam olarak trafık musavırı yım dıyemem her detayından anlamam uzmanlık alanım ozel plaka app vs

bagcılar bayrampasa gazıosmanpasa bu subelerde feriştahı gelse plaka muhurletemez ama muhurletır nasıl muhurletır ...... orasını sız dusunun bellı bır sube nın arsıvındekı elemanla arası ıyı dır baska bır subeden oranın plakasını muhurletır belkı atacanates arkadasımız da bunun farkında degıldır ancak durum boyle gelelım dıger konuya
beykoz da app bastırmak 50 plaka +50 muhur 100 tl dır ancak bu ısı kendınız yaptıgınızı var sayalım bakırkoyden yola cıktınız beykoza gectınız plaka havalesı alacaksınız orada aracınızı otoparka cektınız havaleyı aldınız ordan cıktınız besıktasa dondunuz havaleyı verdınız plaka sıparısını verdınız 2 3 saate yakın suruyor plakanın gelmesı sonra plakanız geldı otoparktakı aracınız ı cıkardınız tekrar beykoza orda plakanızı muhurleteceksınız ancak 50 tl olan plaka havale ucretını oyle her gelene yapacaklar dıye bı kaıde yok ordakı bır trafık musavırıne soylesenız sıze 100 tl fıyat cekıcek cunku o 50 ye yaptırıyor
sıze bu ıs
50plaka
70 muhur(20musavıre verdınız)
50 yakıt (2kere karsıya gecıp geldınız)
10 15 otopark
sıze malıyetı ortada

kıvanç kardeşim bana plakanın maaliyeti gerçekten 180 tl çerçeveli
200 tl çerçevesiz bende foruma 20 tl üstüne fiyat koyarak fiyat verdim sence çok mu istedim maksak opelim net in işini halletmek inanki farklı bir forum sitesinde bu fiyattan 30 tane plaka siparişi aldım ve yolladım bunun içerisinde bağcılar bayrampaşa ve gaziosmanpaşa mevcut mühür konusunda sıkıntımız yok ....

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o iş yalan da...ben mühürsüz applerle 2 senedir geziyorum,2 kere bağlandı araç,bir kişi de çıkıp bunlar app demedi.

üzerine düşmemişlerdir yada plakaların bulunduğun şehrin plakalarına benzerse farkedememişlerdir. yoksa gerekli madde yasada var eksik ve geçersiz tescil belgesi ve tescil plakalarıyla trafiğe çıkmak gibi bişeydi şu an tam hatırlamıyorum.

excellence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramızda mühürlü app plakaları olmasına rağmen plakaları yüzünden aracını bağlatan, ceza yiyen veya plakalarını kaptıran kısacası işlem gören arkadaşımız varmı ??? ben fena takıldım bu mevzuya :)

kwnch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda aracını baglatan bır arkadas olamaz muhurlu plakaya kımse bı sey dıyemez devlet plakayı muhurlıyerek verdıgı bır hakkı gerı alamaz mumkun degıl !!!!

atacan kardesım ozellıkle soyluyorum o plakalar tek bı yerden muhurlenıyordur sende farkında olmayabılırsın bagcılardanyada bayrampasa dan muhurleten bır arkadasımız varsa muhurun sonundakı numaraya bakabılırsınız bıde normal bagcılar yada bayrampasa plakasındakı ıle karsılastırın

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200-220 tl mi..

fiyatlar uçuk :)

bizde cift mühür appliyiz since 2008 Jan :) soran yok sorun yok maşşallah :)

kwnch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırketımızde ıkı aracımızda plakalar 34 RAM 11 34 RAM 14 tü bız plakaları 34 RAM II 34 RAM I4 bastık ve muhurlettık yunuslar devamlı cevırıyordu ve plakan sahte dıyordu muhuru gordukten sonra bı sey dıyemıyordu uzun sure bındık artık her seferınde polıs cevırmesınden bıkıp 34 ram 11 ın plakalarını duzelttık 14 hala oyle duruyor

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arabada bakacağım en son sey ki genel anlamda plakadan nefret ederim bide süslü süne hiç dayanamam bunun yanında app nin parasına sanırsam çok daha güzel şeyler yapılabilir.

benzin alıp gezmek gibi bana hiç akıl karı gelmiyor plakanın görüntüsü için harcanan para.

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum kuralları gereği ticari ilan yayınlamak yasaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...