Çekici Hizmeti Veren Sigorta var mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
..............13 bin tl gerçekden bence iyi bir rakam neticede savaş abi o aracı satmaya kalksa o aracın meraklısını bulması lazımki alsın kimse o tip koleksiyonluk bir aracı gündelik hayatta kullanmak için almaz.. doğan şahin alır renault alır daha iyi.......

Hakan aracın değerini elim darda olduğu için ben düşük belirledim. Sigorta yapanlar bile araca hasta oldular ve daha fazla eder dediler. Bu sene cüzdanın durumuna göre değer artışı talebim olacak. Araç kapalı garaj sorunu nedeniyle satışta, istediğim fiyata yaklaşan oldu ama belirlenen rakamı veren çıkmadı. Sigorta yaptırmamın amacı aracın başına sokakta bir şey gelmesinden korktuğum için. Çekici olayına gelince; açıyorum telefonu en geç 15 dakika içinde kurtarıcı yanımda oluyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dark kapsamlı hdi sigortanın kaskosu varmış.. fiyatıda 120 tl imiş bunuda araştırın derim. bilgiler tam doğru olmayabilir dar kapsamlı bu kasko ufak minik çıtır hasarları karşılıyormuş birde yanma sel çalınma halk hareketini kapsıyormuş marka modelde önemli değil 5 bin tl ile 25 bin tl arası aracınıza bir değer biçiyorlarmış. güzel bir şey neticede zaten kaza yapsanız karşı tarafın trafik sigortası ödüyor..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
dark kapsamlı hdi sigortanın kaskosu varmış.. fiyatıda 120 tl imiş bunuda araştırın derim. bilgiler tam doğru olmayabilir dar kapsamlı bu kasko ufak minik çıtır hasarları karşılıyormuş birde yanma sel çalınma halk hareketini kapsıyormuş marka modelde önemli değil 5 bin tl ile 25 bin tl arası aracınıza bir değer biçiyorlarmış. güzel bir şey neticede zaten kaza yapsanız karşı tarafın trafik sigortası ödüyor..
Evet bu konuda da bir kaç sigorta şirketi bilgi verdi. Konu ile alakadar bir durum olduğunu düşünerek bir konu hakkında fikirlerinizi almak isterim arkadaşlar. Daha önce zorunlu trafik sigortası yaptırdığımız şirket zaman içinde kapanıyor ve sonra başımıza bir olay geldiğinde şirketin olmadığını öğreniyoruz. Böyle bir durum şimdi de var mı?

wireless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.trendyol.com
Bildigim kadarıyla Sompo Japan eski adıyla Fiba sigorta'da bu hizmet var. Ayrıca HDI sigortanında verdiğini duydum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bu konuyu ben açmıştım güncellemesi adına yazıyorum. Evet bazı sigorta şirketleri bu hizmeti vermekte. Ben kullanıyorum. Geçen sene yolda kaldım adamlar 60 km yola çekici yolladı. Hiç bir sorun yaşatmadan. Şimdi yeniden yaptırdım. Bildiğiniz firmaları paylaşır iseniz daha faydalı olur. Ayrıca konu google de ilk sıralarda :) millet arayış içinde :D