cdx yatak sardı

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam geçmiş olsun 2 kere bu olayın başınıza gelmesi büyük talihsizlik gerçekten ama olan araca olsun sizden değerli değil..

teşekkür ederim saolun benden değerli değil haklısınız ama üzülmemek elde değil daha yeni yeni kendimi toparlamıştım yaza doğru yapacağım hayallerim vardı daha doğrusu bu arabayı ilk aldığımda çok güzel hayallerim vardı. motora harcadığım parayı arabanın modifiyesi için harcıcaktım olmadı şimdi senede toparladık yeni yeni bişeyler yapmaya başladım yine sıkıntı yine sıkıntı.:(:(

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim en çok zoruma giden tek şey para harcamama rağmen karşılığını alamamaktır. Bu yüzden opelde para harcamak bana göre çöpe para atmaya benziyor. Çünkü özellikle eski ise adam olmuyor... harca dur... ama elde her zaman sıfır...

abi bu sözlere daha düne kadar katılmıyordum ama şimdi sonuna kadar haklısınız gerçekten de harca harca elde var sıfır... harcadığımı bulamadım ya...:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi bu sözlere daha düne kadar katılmıyordum ama şimdi sonuna kadar haklısınız gerçekten de harca harca elde var sıfır... harcadığımı bulamadım ya...:(

Komple bir motor araştırılsa acep nasıl olur. Çünkü senin motor yanlış anlama yalama olmuş bana göre...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Memduh Abi, olacağı varmış, olan olmuş... Araç kaliteli..Motoru da sağlıklı aslında ama geçmişi de önemli...Yani burada ilk sahibini de suçlayabiliriz, gittiği hayatında bu arabaya elini sürmemiş ustasını da, motor yağının firmasını da,Türkiye'deki benzini de.. Ne kadar el bebek gül bebek bakılsa da bizim dışımızdaki şeylere bağlı nedenler yüzünden böyle şeyler olabiliyor..

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi yanlis anlicak bisey yok ama motor sadece bir kere acilmisti cok sukur iki senedir hic masrafi yoktu bir tane civata sıktırmamıstim ama yag pompasinin azizligi yoksa motor iyiydi hakkini yemeyim simdi. az onca baktim 2.500 tl ye satiyolar ama ne kadar saglikli ki

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Valla abi yanlis anlicak bisey yok ama motor sadece bir kere acilmisti cok sukur iki senedir hic masrafi yoktu bir tane civata sıktırmamıstim ama yag pompasinin azizligi yoksa motor iyiydi hakkini yemeyim simdi. az onca baktim 2.500 tl ye satiyolar ama ne kadar saglikli ki

Şöyle yap bence bu motorun tamir fiyatını bir bak eğer ki çok ise çıkma motor ve onun fiyatı ve komple bakımı için bir fiyatta onda araştır ona göre bir yol çiz derim. Yazık olmasın bir dünya para daha.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Memduh Abi, olacağı varmış, olan olmuş... Araç kaliteli..Motoru da sağlıklı aslında ama geçmişi de önemli...Yani burada ilk sahibini de suçlayabiliriz, gittiği hayatında bu arabaya elini sürmemiş ustasını da, motor yağının firmasını da,Türkiye'deki benzini de.. Ne kadar el bebek gül bebek bakılsa da bizim dışımızdaki şeylere bağlı nedenler yüzünden böyle şeyler olabiliyor..

çok saol serdar kardeşim... zaten ilk sahibini hayırla anıyorum. daha önceki yaptırdığım firma yağ pompasını değiştirmiş listeye baktım hatta 200 tl de para yazmışlar valla bu adamlara hakkımı helal etmicem. 2 senede yağ pompası bozulur mu?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle yap bence bu motorun tamir fiyatını bir bak eğer ki çok ise çıkma motor ve onun fiyatı ve komple bakımı için bir fiyatta onda araştır ona göre bir yol çiz derim. Yazık olmasın bir dünya para daha.

Valla abi ustanin dedigi eger krank kurtarirsa Benim tahminim 1.000 tl olur ama krank kurtarmazsa cikma krank fiyati 800-900 tl oda 2.000 tl yi bulur. Tabi bunlar benim tahminim