cdx yatak sardı

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle yapacam abi eğer ki içime sinmez ise hemen satmaya niyetim var..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında bu işler zaman işi şahsen kasası sağlam çürüğü vs olmayan araç alacaksın ve sıfırdan toplayacaksın mis gibi de bineceksin ama sıfırdan toplarken örnek aracın kasasını 10 000 TL aldın ise binici isen 12 000 TL gözden çıkacaksın. İmkanlarım el vermiş olsa şahsen o şekilde yaparım hiç acımam paraya da yeter ki istediğim gibi olsun içim rahat keyfim yerinde olsun bana yeter.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bu işler zaman işi şahsen kasası sağlam çürüğü vs olmayan araç alacaksın ve sıfırdan toplayacaksın mis gibi de bineceksin ama sıfırdan toplarken örnek aracın kasasını 10 000 TL aldın ise binici isen 12 000 TL gözden çıkacaksın. İmkanlarım el vermiş olsa şahsen o şekilde yaparım hiç acımam paraya da yeter ki istediğim gibi olsun içim rahat keyfim yerinde olsun bana yeter.

işte benim araba tamda senin dediğin gibi oldu abi arabayı aldım 10.000 tl harcadım sıfır gibi oldu daha başımı ağrıtmaz sa sorun çıkartmaz ise

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Maşallah araban çok temiz duruyor yaşına göre. Bence tavandaki CDX yazısı biraz genç işi olmuş Vectra gibi Ağır abi bir arabaya gitmemiş gibime geliyor. Tabi senin tercihin bu benim görüşüm ben olsam direk Cam rüzgarlığı alırım , Bagaj çıtası alırım , O tavandaki yazıyı sökerim , Birde Kapı kolları , Depo kapağı , Arka plaka çıtası ve Kapı direklerinin oraya karbon fiber folyo çekerim 10 numara olur. Ayrıca gerçek bir SuperSprint egzoz gider arabaya TuvTürk onaylıdır , Muaynede sıkıntı yaşatmaz.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah araban çok temiz duruyor yaşına göre. Bence tavandaki CDX yazısı biraz genç işi olmuş Vectra gibi Ağır abi bir arabaya gitmemiş gibime geliyor. Tabi senin tercihin bu benim görüşüm ben olsam direk Cam rüzgarlığı alırım , Bagaj çıtası alırım , O tavandaki yazıyı sökerim , Birde Kapı kolları , Depo kapağı , Arka plaka çıtası ve Kapı direklerinin oraya karbon fiber folyo çekerim 10 numara olur. Ayrıca gerçek bir SuperSprint egzoz gider arabaya TuvTürk onaylıdır , Muaynede sıkıntı yaşatmaz.

Saol kardesim tesekkurederim. Bu arada ben genc degilmiyim yani...:) simdi kapi direklerinin ordaki zaten karbon kaplama herhalde dikkat etmedin arti kapi kollarina da yaptirsam bu modelin comfortu gibi olur yani bozar arabayi. Yaziya gelince ne biliyim seviyorum yazilari yorumun icin tesekkur ederim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun inşallah bundan gayri masraf açmaz ve zevgle binersin