cdx yatak sardı

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi arabam yatak sarmış :( çok canım sıkkın ne masraf çıkacak bilmiyorum.
dün akşam alışveriş için evden çıktım bir kaç yere uğradım işimi hallettim eve geri dönerken arabaya biraz yükleniyim dedim demez olaydım sonra az ilerledim arabadan sanki pistonlar çıkacakmış gibi takır takır sesler gelmeye başladı. sağa çektim arabayı kabutu kaldırdım acayip bir ses var dedim pistonlar bloktan çıkacak herhalde :(. hemen ustayı aradım sağolsun geldi baktı sesi dinledi gaza bastıkça artan bir ses. hemen teşhisi koydu araba yatak sarmış dedi. ne yapacaz dedim motoru sökecem krank miline yataklara bakacam dedi. arabayı verdim kendisine götürdü. bugün az önce uğradım yanına yatak ters dönmüş adeta ne hale gelmiş. neden olur dedim ustaya gözün biri yağlanmamış ya yağ pompası arızalı yada filtre tıkanmıştır dedi.şimdi krankla piston kolu ölçülecekmiş daha önceden motor rektefe yapıldığı için 0,25 taşlanmıştı şimdi 0,50 ye kurtarırsa taşlatacaz kurtarmazsa yeni krank almamız lazım dedi ulan dedim nedir benim bu arabadan çektiğim daha 2 sene önce 7.000 tl harcayıp motor yaptırdım şimdi yine yarı motor yaptıracaz valla çıldıracam yaa çok moralim bozuk arkadaşlar :(:(:(

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun yapicak bisey yok olacagi varmis maoesef arac eski olunca sikintisida buyuk oluyor iste

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam geçmiş olsun 2 kere bu olayın başınıza gelmesi büyük talihsizlik gerçekten ama olan araca olsun sizden değerli değil..

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol kardeşim araç modeli eski ama canımı sıkan bunları daha 2 sene önce yaptırmış olmam krank hariç motor komple yapılmıştı :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İpi sapı belli olmayan bir yapıya sahip o yüzden bir daha opel mi? tövbe... geçmiş olsun demekten başka elden bir şey gelmiyor. :(

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Motor komple rektefiyede olsa fabrikada yapilan motor gibi duzen tutmuyor tavsiye etmem

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam çok büyük geçmiş olsun ne yazık ki giren şemsiye açılmıyor yatak sarması en korkunç şey benim içinde :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim en çok zoruma giden tek şey para harcamama rağmen karşılığını alamamaktır. Bu yüzden opelde para harcamak bana göre çöpe para atmaya benziyor. Çünkü özellikle eski ise adam olmuyor... harca dur... ama elde her zaman sıfır...