cdc 40 opera aux?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımı değiştirdim teyp olarak cdc40 opera var aux girişi yok nedense diğer arabamda cd30mp3 vardı ve aux girişi orjinal olarak vardı bu araçtan donanım olarak daha alt seviyedeydi üstelik.biraz araştırma yaptım bulamadım bişey.cdc40 a aux bağlanabilirmi sonradan ya da usb li auxlu bir aparat ı varmı acaba teşekkürler

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu urunu ınceledım satın almaya gerek yok.o baglantıyı ben de yaparım fakat cdc40 larda aux baglantı sonradan bıle yapılamıyor dıye ogrendım.yanı sokettekı o uclara aux versem ses alabılırmıyım.aux tusu yok teypte veya sessız cd olusturup o cd yı calarken mı calısıyor acaba

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Cdc40 da aux olmaz . Yapılamaz .

Güle güle kullanın .

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu urunu ınceledım satın almaya gerek yok.o baglantıyı ben de yaparım fakat cdc40 larda aux baglantı sonradan bıle yapılamıyor dıye ogrendım.yanı sokettekı o uclara aux versem ses alabılırmıyım.aux tusu yok teypte veya sessız cd olusturup o cd yı calarken mı calısıyor acaba

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
en iyi yöntem denemek olacaktır :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müthiş bir ses kalitessi var cihaz çok iyi içinde 6 lı cd çalmasıda güzel ama cd yutması işi çileye dönüştürüyor.aux da iptal ise fm transmitter haricinde mp3 dinleyebilmek adına cd yutmasını önlemek için ne gibi çözümler önerirsiniz peki.geçen 4 tane cd yi teybi sökerek çıkardım yine yutar diye denemedim ama yutacak gibi

aziz zoriç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bİldİĞİm kadariyla 2007 sonrasi Üretİlen delphi grundig lerde aux ÇikiŞi var dİye bİlİyorum.sİzİnkİnİn markasi nedİr?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mikrafon girişinden olmazmı acep birşeyler...