CD400 HACKED

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtube'daki bu videoya denk geleniniz oldu mu? Ekrandaki yazıları tam olarak göremediğim için bir fikir edinemedim. Sizce tam olarak nedir? Kimse de yorum yapmamış video'ya. Çıkan yazıları merak ettim açıkçası.

CD400 hacked

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD400 HACKED

Sırasıyla Artist, Album, Titles, Play All gibi seçenekler çıkıyor. Videonun sonlarına doğru da bir şarkı isminin çıktığı anlaşılıyor.
Muhtemelen USB'den şarkı çalma ile ilgili gizli bir menü. Aracın gizli özellikleriyle falan ilgili değildir diye düşünüyorum.

Acaba bu menüye nasıl ulaşıldı.  ::)
Belki farklı özellikler de ortaya çıkarılabilir.  :)

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Sırasıyla Artist, Album, Titles, Play All gibi seçenekler çıkıyor. Videonun sonlarına doğru da bir şarkı isminin çıktığı anlaşılıyor.
Muhtemelen USB'den şarkı çalma ile ilgili gizli bir menü. Aracın gizli özellikleriyle falan ilgili değildir diye düşünüyorum.

Acaba bu menüye nasıl ulaşıldı.  ::)
Belki farklı özellikler de ortaya çıkarılabilir.  :)

Dostum ne göz varmış sende de :) Peki ilk çıkan yazı tam olarak ney onu da okuyabildin mi? Artistten önceki? Bir de konsolu sökmüşler. Acaba içerden bir cihaz vasıtasıyla cd400 le iletişime mi geçtiler yoksa butonlarla mı girildi bu menüye. Sorular, sorular, sorular...  general_hehe

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Dostum ne göz varmış sende de :) Peki ilk çıkan yazı tam olarak ney onu da okuyabildin mi? Artistten önceki? Bir de konsolu sökmüşler. Acaba içerden bir cihaz vasıtasıyla cd400 le iletişime mi geçtiler yoksa butonlarla mı girildi bu menüye. Sorular, sorular, sorular...  general_hehe

İlk çıkan yazı aşırı bulanık onu bende göremedim.  :)
Bu menüye butonlarla girilmemiştir, butonlarla ilgili bir kombinasyon olsa bu zamana kadar kesin ortaya çıkardı.
Herhalde ekstra bir cihaz yardımıyla bu menüye ulaşmışlar.  ::)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım yazıları küçültmüşler...