Cd çaları bozdum :(

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce burada CD çaların CD'yi vermediğini yazmıştım. Orada belirtilen bir kaç yöntem ile CD'yi çıkardım. Kredi kartı ile çıkardım. Çıkardım çıkarmasına da, sanıyorum bozdum. Şimdi CD falan almıyor içeri. Baktım içine, okuyucu elmas yukarı aşağı hareket ediyor. Okuyucu çalışıyor galiba. Ama CD'Yİ içine almıyor. Ne yapmam gerekiyor :(

darkroad18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mekanizma bozulmus olabilir keske zorlamasaydınız. aliexpressden araştırabilirsiniz mekanizma

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Daha önce burada CD çaların CD'yi vermediğini yazmıştım. Orada belirtilen bir kaç yöntem ile CD'yi çıkardım. Kredi kartı ile çıkardım. Çıkardım çıkarmasına da, sanıyorum bozdum. Şimdi CD falan almıyor içeri. Baktım içine, okuyucu elmas yukarı aşağı hareket ediyor. Okuyucu çalışıyor galiba. Ama CD'Yİ içine almıyor. Ne yapmam gerekiyor :(

Daha fazla zarar vermeden teyp tamiri yapan bir yere götürün :)

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanıyorum öyle yapacağım hocam. Başa bela ya. CD'den ne istiyorsa, 6 aydır içinde. Aynı şarkıları dinlemekten araç kullanamaz oluyorum belli bir süre sonra :) :=)

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Sanıyorum öyle yapacağım hocam. Başa bela ya. CD'den ne istiyorsa, 6 aydır içinde. Aynı şarkıları dinlemekten araç kullanamaz oluyorum belli bir süre sonra :) :=)

Kendimden biliyorum, bende 4 tane çivi ile arabanın göğsünden söktüm, lensi temizleyeyim derken şase yaptırdım al ver yapan teyp öylece kalmıştı.:D

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendimden biliyorum, bende 4 tane çivi ile arabanın göğsünden söktüm, lensi temizleyeyim derken şase yaptırdım al ver yapan teyp öylece kalmıştı.:D
Kötü olmuş hocam. Bu opellerin teypleri hep böyle. 40 liralık kötü Çin malı teyplerin daha bir gün olsun takıldığını sorun çıkardığını görmedim. [emoji2]

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd alması için bir tuşa basmak gerekiyordu sanırım.ben tuşa basmayı unutmuş bozuk zannetmiştim dalgınlıktan.cd changer vardı ama benimkinde sizde de öylemi bilmiyorum

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd alması için bir tuşa basmak gerekiyordu sanırım.ben tuşa basmayı unutmuş bozuk zannetmiştim dalgınlıktan.cd changer vardı ama benimkinde sizde de öylemi bilmiyorum

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok abi, benimkinde sanıyorum CD changer yok. Tek CD çalar zaten. Önceden CD'yi içine uzatınca kendi otomatik alıyordu. Şimdi tık yok. Sanıyorum iyi bir elektronikci gerekecek.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi