CD çalar

hipokrat724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar.
Şimdiye kadar hiç cd-dvd denemedim.Acaba bizim araçlar cd-dvd mp3 dinleniyor mu?
Bir cd-dvd kaç şarkı yüklemeliyim? Dosya oluşturmalı mıyım?
Transmittere hafıza kartı taktım.200 kadar şarkı yükledim ama istasyon frekansları doğru ayarladığım halde çalamıyorum.İçindeki şarkılar mp3 formatında.Nerede hata yapıyorum çözemedim gitti?
Saygılarımla.İyi Forumlar.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
DVd değilde cd den Mp3 olarak kayıt edip dinleyebilirsiniz..Şarkıları seçip,direk Cd nin içine atın..Sonra kayıt edin..32x te kayıt ederseniz,teybin okuması daha kolay olur..Transmitter in çakmak yuvasına tam oturduğuna ve akım geldiğine emin olun!...

hipokrat724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap için teşekkür ederim.Üstad zaten ışığı yanıyor akım geliyor cihaz sağlam.
Acaba hafıza kartı içinde cd1 cd2 diye dosya oluşturup şarkıları belli format ve sayıda mı atacağız.Çünkü diğer Nissan aracımda gayet net çalışıyor.

ahmet06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bi hafıza kartıyla yada flash bellekle deneyin kartta sıkıntı varsa kartı biçimlendirmek gerekiyordur. hafıza kartını biçimlendirirken dosya sistemi NTFS olmalı diye hatırlıyorum. Cd 700 mb alıyor biraz boşluk bırakın yeter. Gerçi opellerin cd çalarında cd oynatmak mucize gibi 25 cd çektim içinden birini kabul ediyo diğerlerini 2 3 güne geri çıkarıyo

Emrullah0535

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende çok uğraştım cd ye yüklediğim şarkıları dinlemek için, hatta bozuk sandım ama çok kaliteli bir çekim yapmanız lazım mp3 dinlemek için, ben kendim nero kurdum mp3 cdsi yaptım. ama bazılarını çalıyor bazılarını çalmıyor, alıştım artık.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cd player in içindeki okuyucu göz bazen kirleniyor..Bu gözü temizlemek için Cd temizleme kitleri satılıyor..Bu kit:Cd şeklinde ama cd nin üzerinde fırca var ve bu fırcaya biraz sülüsyon(saf alkolde olabilir) sıkıp cd yerine takıyorsunuz..Bu şekilde okuma düzeyi arttırılıyor..Bunu deneyebilirsiniz..Ve şunu tekrar belirtmek isterim,Eski tipi cd lerin okuma hızı yavaş olduğu için,yazdırma hızınız şu şekilde olmalı...Nero da..16x-32x-48x gibi..