çarşamba muayne yaptırıyorum

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla far ayarı bende yaptırıp gittim ama adamlar bilgisayar kontrollu cihaz ile baktıklarından dolayı yinede hafif kusur olarak far ayarı problemi oluyor + motor no görünmüyor diye 2. hafif kusurun olacak nerdeyse tüm opellere yazıyorlar bunları..
onun dışında aracına güveniyorsan sorun çıkmaz trafik setin yeniyse tamamdır.

ha bu arada arka koltuktaki emniyet kemeri tokaları koltuğun altındaysa onlarıda çıkar ortaya :)

beyler bakamıyor var mı yok mu diye koltuğun altında kalanı yok sayıp kusur yazıyorlar

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızı sertce silindirlerin olduğu rampaya düşürüyorlar ön ve arkasını ayrı ayrı şayet lastikleriniz çamurluklara sürtmezse sorun yok janta,lastiğe falan orijinal mi diye bakmıyorlar, ben görevli personelle de konuştum bana bu şekilde izah etti önemli olan sürtmemesi dedi sürterse kesin muayeneden bırakıyorlarmış
yok sütrme ben 6 kişi bindik çukurmukur sürtmedi. jantları alırken iyi baktım ofsete et değerine felan j değerine. o yüzden hiç sürtmüyor zaten orjinal lastikle yan yana koyunca aynı görünüyor. hayırlısı bakalım. trafik seti almadım. takoz 2kg yangın tüpü çekme halatı ilk yardım çantası örtü elfeneri boyunluk 2 reflektörüm var. far ayarı yaptırdım

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı Olsun Sevgili Volkan
İzlenimlerini bekliyoruz

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok sütrme ben 6 kişi bindik çukurmukur sürtmedi. jantları alırken iyi baktım ofsete et değerine felan j değerine. o yüzden hiç sürtmüyor zaten orjinal lastikle yan yana koyunca aynı görünüyor. hayırlısı bakalım. trafik seti almadım. takoz 2kg yangın tüpü çekme halatı ilk yardım çantası örtü elfeneri boyunluk 2 reflektörüm var. far ayarı yaptırdım
o zaman sıkıntı çıkmaz direk geçersiniz bakalım hayırlısı yeni araçlarda fazla da stress yapmaya gerek yok aslında

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu muayene konusunda cok rahatız valla ne bilgisayar ne bakan birileri maliyeye muayene harcı yatırmışsan tammadır arabaya bakan yok gerci iyi bir şey değil ama ne yaparsın doğunun doğusu işte :D

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet muayneden geldim. sonuç hızlı bir geçiş oldu. 1 saat içinde işimi tamamladım. xenon yay ve üzerindei jantlarla geçtim. adamın şaşkınca bana aktardığı fren ayarlarının % 0 olanını hiç görmediğini ne yaptırdığımı sordu. bende hiç birşey dedim.:) tabi far ayarı bozuk dendi. sisinde ayarı bozukmuş. benim dikkatimi çeken kaputu hiç açmamış olması kenardan baktım hiç kaput açmadı. dönüş yolunda da soluğu camcıda alıp camlara 1 numara filim yaptım:)

Son düzenleme:

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet muayneden geldim. sonuç hızlı bir geçiş oldu. 1 saat içinde işimi tamamladım. xenon yay ve üzerindei jantlarla geçtim. adamın şaşkınca bana aktardığı fren ayarlarının % 0 olanını hiç görmediğini ne yaptırdığımı sordu. bende hiç birşey dedim.:) tabi far ayarı bozuk dendi. sisinde ayarı bozukmuş. benim dikkatimi çeken kaputu hiç açmamış olması kenardan baktım hiç kaput açmadı. dönüş yolunda da soluğu camcıda alıp camlara 1 numara filim yaptım:)

hayırlı uğurlu olsun;)

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Senin gibi özenli birisinin bu muayenede sorun yaşayabileceğini hiç zannetmiyordum. hayırlı olsun volkan.