Carbon Clean Ile Ilgili Yeni Bilgiler.....???

Xiro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Carbon Clean Süper bir olay gercekten faydasını görüyorsunuz arac zorlanmaları çok yakması azalıyor.istanbul anadolu yakası için imes sanayi sitesinde yapan Turbocu arkadaşlar var yönlendirebirim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean arabayı sıfır aldıysanız ve periyodik bir şekiilde motoru carbon cleane götürürseniz ilk aldığınız günden bu yana motora çok ok faydasını görürsünüz..

ama aracınız 100 bine gelmiş 50-60 bine gelmişde bir carbon clean yapıyım 200 i göriyim araba fırlasın uçsun az yaksın çok kaçsın gibi mucivezi bir şey bekliyorsanız hiç beklemeyin paranıza yazık.. ama faydası olmazmı o km de de faydası olur motorunuzun en azından içine işlemiş pisliğin bir kısmı gider..

onun dışında komple iyi sıkı bir temizlik istiyorsanız mekanik müdahele ister..

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tokat ve çevresi veya Adıyaman ve çevresinde carbon clean yapan yerleri bana yazarmısınız?

A

adamaslan

Bilgi Girilmemiş
1998 model golf aracım vardı ona yıllar önce yaptırmıstım.inanılmaz fark etmişti ama arac o zamanlar 2004 yılıydı galiba 40.000 km idi cekişi artmıstı.yakıtının azaldığını hiç hatırlamıyorum .zaten cok yakıyordu.
şimdi astra 1.3 cdti aracıma yaptırsam nasıl olur dedim.fikrim yok acıkcası .dizellerde zor dediler bir kaç yerde ,yapan varmı bilmiyorum ama.yakıt deposunda basıncı yüksek dediler astraların.mevcut cihazlarla olmaz dediler doğrumudur.

dizele yapan dneyen varmıdır

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırdım würt enjektör temizleyicisi aldım inaın pek birsey fark edemdim ve hissdemdim bayramdan önce yine yaptıracam yualnız bu sefer 2 veya 3 kutu alacam gecen sefer bir kuut almıstım küçüktü ondan olabilir dedim yalnız bujileri gm marka cift tırnak iile degiştirdsim şimdi biraz bişeler hissediyorum :):)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırdım würt enjektör temizleyicisi aldım inaın pek birsey fark edemdim ve hissdemdim bayramdan önce yine yaptıracam yualnız bu sefer 2 veya 3 kutu alacam gecen sefer bir kuut almıstım küçüktü ondan olabilir dedim yalnız bujileri gm marka cift tırnak iile degiştirdsim şimdi biraz bişeler hissediyorum :):)
Yaptırcaksan cihaza bağlatıp yaptırmanı tavsiye ederim ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjektör temizliyen sonax würth shell gibi markaların sıvıları var bir depo benzine atıcaksınız ama o depoyu o gün bitiriceksiniz.. öyle dur kalkla 3 günde 5 günde değil bir depoyu anında bitiriceksiniz. onunda en güzel yolu uzun yola çıkmadan önce deponuzu yarım depo yapın o enjektör temizliyiceden ekleyin sonra depoyu fulleyip uzunyola çıkın zaten normalde ortalama bir uzunyolda bir depo biter..yada bitirmeye çalışın :)

iki işi bir arada yaparsınız bir uzun yolunuzu yapmış olursunuz iki uzun yol yaparken enjektörlerinizi temizlemiş olursunuz..