Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

m.t.arık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın arkadaşlar.

benimde geçen gün sıfır aküm bitmiş. Aktarma yaptık. Benim arabada CCR600+Cd Changer var. her ikisininde kodları mevcut. Ancak Bende sizlerin forumda yazdığı gibi teyp açma tuşuna bastığımda SAFE yazmıyor. Daha doğrusu herhangi bir şey yazmıyor. Ben sigortasından şüphelendim. Acaba başka bir durum söz konusu olabilir mi?
kontağı tam açın AS tuşuna basılı tutup açma tuşuna basın
önce safe sonra 10 ---- çıkacak codeyi girip AS tuşuyla okeyleyin cd codesi için kaset çıkarma tuşunun yanındaki 0 tuşuna basarak aynı şekilde codeyi girin kolay gelsin..
(cihaza hiçbir şekilde elektrik gelmiyorsa servise veya oto elektrikçiye baktırın)

Son düzenleme:

csy43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;
2004 model opel vectra yeni satın aldım.Radyo koduna ihtiyacım var.Radyo ile ilgili kitapçık ve kart mevcut değil.Aracın satın alındığı firma ile görüştüm ancak onlarda bayiliği bırakmışlar.Yeni bayii ile telefon görüşmesi yaptım.Yeni bayide eski firmanin bilgileri olmadığını söylüyor.
Aracın şasi numarasın dan veya radyonun GM ile başlayan seri nosundan radyo koduna nasıl erişebilirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

csy43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;
2004 model opel vectra yeni satın aldım.Radyo koduna ihtiyacım var.Radyo ile ilgili kitapçık ve kart mevcut değil.Aracın satın alındığı firma ile görüştüm ancak onlarda bayiliği bırakmışlar.Yeni bayii ile telefon görüşmesi yaptım.Yeni bayide eski firmanin bilgileri olmadığını söylüyor.
Aracın şasi numarasın dan veya radyonun GM ile başlayan seri nosundan radyo koduna nasıl erişebilirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

qazwsx23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb. ekranda hiz gosterme ve bunun gibi seyleri nasil yapiyoruz bilen var mi.
tesekkurler

gurcusa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşım.aynen dediğin gibi oldu ve kodu girince düzeldi,ancak 2. gün sonunda aracıma bingiğimde teyip hiç açılmadı ve kod felan da istemiyor ne yapacam bilemedim.bilgin varsa yazarmısın

inkisar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün arıza vermeyen radyo bugün arıza verdi radyoyu aç dediğimde çok kısa code yazısı çıkıyor ve kapanıyor biraz araştırdım safe yazısı gelmesi lazımmış o yazı gelmeyincede hiçbirşey yapamıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilicek varmı ?

coskunkoc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo car 400 safe cod

merhaba
taybim safe cod soruyor.
internette bazı şisfreler yazıyo cod 400 başlık altında
bu kodlarda uyuml olur mu?ya da girebilileceğim başka bir cod var mı?

otek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Degerli ustadlar,benim sizlere sormak istedigim bir konu var.opel marka arabamin aku basligini soktumdaha sonra taktigimda tyepin code si gitti,kayip ettigimden dolayi bulamiyorum,yardimlarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurlerimi iletirim.saygilarimla...

TYPE: CAR 400 philips

Sase no GM0400V1604919

SERIAL NO 9022 213 96752 01
003 9719 1604919

Bilgiler bunlar...

otek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Car 400 Teyp problemi..

Arkadaslar konuya henuz daha cevap alamadim,sizlere zahmet bekliyorum.tsk.ler...:help:

cimnasturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 1.4 clup 2004 car 400 MG 24465993 arkadaşlar marka model ve kodum var ama şifrem yok. yardım edin arabada kendime şarkı söylemek istemiyorum artık.. )