>>>> CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş RESIMLI ANLATIM.....>>>

salih_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğine sağlık kardeş aynı baglantıyı ccr600 üme yaptım ses kalitesi mükemmel ayrıca arka sökete bağlamak sart değil entegrenin 1 ve 24 nolu ucları ve şaseden yaptığım bağlantıyı direm aux kablosuna bağladım kaset kısmından cıkardım boş kasetede gerek yok mekanizmayı dışardan herhangibir aletle bi kere yerine ittikden sonra her kasete geçtiğinizde aux aktif oluyor kesinlikle cd ile kaset adaptörüyle uğraşmayın mükemmel sistem..

Son düzenleme:

salih_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı bağlantıyı ccr600 üme yaptım sorunsuz çalısıyor emeğini sağlık kardeş herkese tavsiye ederim kaset adaptörle cd ile uğraşmayın...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
aynı bağlantıyı ccr600 üme yaptım sorunsuz çalısıyor emeğini sağlık kardeş herkese tavsiye ederim kaset adaptörle cd ile uğraşmayın...

Hayırlı olsun.
CAR400 ile CCR600 board ı aynı zaten ama daha önce CCR600 e aynı uygulamayı yapmaya çalışıp ses bozuk oldu diyen arkadaşlar bağlantıda hata yapmış ozaman.

opel_belgium_735675.jpg

Son düzenleme:

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bu Car400 ü evde çalıştırabiliyormuyuz ? üzerindeki düğmelerle evde devrede değişiklik yapmayı düşünüyorum direksiyondaki yukarı aşağı ok vede teypteki sağ sol ok butonları aynı görevi görüyor , aceba bundan tetik alarak teyp üstündede eşzamanlı olarak mp3 çalara şarkı değiştirtmeyi sağlayabilirmiyim , olursa süper olacak , mp3 çalar olarak fm transmitterimi parçaladım çıkışına 1 w lık stereo tda 2822 mini amfi devresi ve çıkışna dirençlerle ses çıkışını düşürdüm ses süper bağlantılar tamam , şimdi direksiyondan şarkı değiştirmem lazım ne yapabiliriz

Son düzenleme:

kadirizm2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerinize sağlık güzel çalışma olmuş. bir sorum olacak cliolardaki philips marka teyiplerde de mi sistem aynıdır acaba. yanıtlarsanız sevinirim

B7A8F3A807AA461589B7765BDFDD2B27.jpg

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bu Car400 ü evde çalıştırabiliyormuyuz ? üzerindeki düğmelerle evde devrede değişiklik yapmayı düşünüyorum direksiyondaki yukarı aşağı ok vede teypteki sağ sol ok butonları aynı görevi görüyor , aceba bundan tetik alarak teyp üstündede eşzamanlı olarak mp3 çalara şarkı değiştirtmeyi sağlayabilirmiyim , olursa süper olacak , mp3 çalar olarak fm transmitterimi parçaladım çıkışına 1 w lık stereo tda 2822 mini amfi devresi ve çıkışna dirençlerle ses çıkışını düşürdüm ses süper bağlantılar tamam , şimdi direksiyondan şarkı değiştirmem lazım ne yapabiliriz
bende fm transmitteri parçaladım içine monte edecektim ama ses kalitesi açısından düşününce uğraşmadım bıraktım ama biri çıksın ve car 400 e transmitter değilde bir mp3 çalar nasıl monte edilir göstersin yahu

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar emeğinize sağlık. Maaşallah MOKIA kardeş baya hünerlisin. Siemens CDR 500 için de var mı. Yoksa audio cd lere devam mı.