canakkale'den uye arkadaslar tanısalım

Tuner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar yakında evlenip çanakkaleye taşınıyorum. istanbulda opelde satış şefiyim astra gsi kullanıyorum. yılbaşından sonra çanakkaledeyim ve çok iyi bir garaj açma fikrim var ne dersiniz?

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar yakında evlenip çanakkaleye taşınıyorum. istanbulda opelde satış şefiyim astra gsi kullanıyorum. yılbaşından sonra çanakkaledeyim ve çok iyi bir garaj açma fikrim var ne dersiniz?
valla canakkale'ye profesyonel bir garaj cok lazım iyi olur derim simdiden hayırlı olsun

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çanakkaleye iş için günü birlik geldim.Çanakkale de plaj kültürü varmı?Varsa koy gibi kısımlardamı boğaza nazır varmı.Şundan dolayı soruyorum, örneğin istanbul boğazı akıntılıdır bebek koyu gibikoylarda rahat girilirken bilmeyen boğazda denize giremez akıntı alır götürür belirli yerlerde.Çanakkale boğazında da bu tip olaylar söz konusumu?

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çanakkaleye iş için günü birlik geldim.Çanakkale de plaj kültürü varmı?Varsa koy gibi kısımlardamı boğaza nazır varmı.Şundan dolayı soruyorum, örneğin istanbul boğazı akıntılıdır bebek koyu gibikoylarda rahat girilirken bilmeyen boğazda denize giremez akıntı alır götürür belirli yerlerde.Çanakkale boğazında da bu tip olaylar söz konusumu?
canakkale bogazında denize girilebilen bircok yer var temizligi konusunda suphem yok ama genelde girilebilir yerler yosunlu oluyor ama akıntının sert oldugu bir yer yok yıllardır canakkale'de yasıyorum bogulma olayı nerdeyse hic duymadım herkesi beklerim gelen arkadaslar gelmeden irtibata gecerseniz gorusmek isterim

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canakkale bogazında denize girilebilen bircok yer var temizligi konusunda suphem yok ama genelde girilebilir yerler yosunlu oluyor ama akıntının sert oldugu bir yer yok yıllardır canakkale'de yasıyorum bogulma olayı nerdeyse hic duymadım herkesi beklerim gelen arkadaslar gelmeden irtibata gecerseniz gorusmek isterim

İlerde yapılaşmanın yoğun olmadığı bir yerde denize sıfır bir rsa almak fikri var aklımda.İstanbul boğazı gibi olamaz.En azından istanbul boğazının hem kıyıların yakın olması bakımından hemde tarihi yapılar bakımından hemde psikolojik bir güzelliği var.Çanakkale boğazı daha sessiz daha bakir kafa dinleme yeri.

sarı şeker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben oraya gidince ilk boğulma olayını benle duyarsın merak etme :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun devirle falan alakası yok !!!

Deniz korkusunu yenmek için yüzme kursu veren havuz komplekslerinde özel merkezler var.Yanında yüzmeyi de öğreniyorsunuz.Örneğin ben sırf meraktan gidip dalmayı öğrendim ve lisanslı dalgıç oldum.Başımı işten kaldırabilirsem ayda yılda bir gidebiliyorum dalışa o da ayrı mesele :)