Acil Yardim !!!

Elegance2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selamlar oncelikle siteye yeni uye oldum konuya direk giriyorum astra G 2004 twinport elengance 200 bin kmde aracin var yaklasik 10 ay once aldim aracinda bobin buji egr temizligi krank sensoru Lpg bakimi benzin filtresi yani kisacasi butun bakimlari yapildi ayrica kompersor olcumu yapildi motor gayet iyi....Aracinda su skinti var yaklasik 3.4 ay once arabayi calostirdim yaksalik 2 km sonra motor titreme gaza basinca titreme fazlasisyor araba cok zor gidiyor ariaAza isigi yani yanip sonmeye basladi saga gecis stop edip tekrar calistirdim hicbir skti olmadi yola devam ettim o gunden 1 hafta sonra tekrar yapti arabayi tekrar saga cekip stop ettim biraz beklidim tekrar devam ettim skti olmadan simdi yani 3 ay sonra 2 gun once tekrar ariza isigi yanip yanip sondu ariza isigi sonmeden sabit kaliyor sonra 5 km stop etip calistirdim sknti olmadan tekrar yola devam ettim hem lpg hem benzide de yapti .. ayri ayri gunler 2 gun uste uste birer sefer boyle oldu suan ariza isigi yaniyor dunden beri bi skti yok ariza kodu P0302 ariza veriyor araba suan bi sikinti yok neden 3..veya 4 ay bir veya iki sefer boyle bi skti ile karsilasiyor daha once boyle bir olay yasamiz arkadaslar varsa bana bilgi verirlerse memnun olirum cok cok tsklr iyi gunler diliyorum

Elegance2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tsklr ibrahim hocam