canakkale'den uye arkadaslar tanısalım

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse saglık olsun dostum senle gorusuruz birgun madem bugun butun gun ckalede tur attım can sıkıntısına arabaya benzin ısmarladım:) benzin fiyatlarına inat:)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çanakkale boğazındaki tarım arazileri ne zaman yapılaşmaya başlar o zaman çanakkaleli çoğalır diye düşünüyorum.Ama o yeşil güzelliğe de kıyamıyorum bunu söylerken :) İstanbul boğazının eski Türk flimlerindeki halini ve şimdiki taşlaşmış halini gördükçe içim gidiyor.

sarı şeker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf deniz korkum var diye karşı tarafa geçemedim bu yaz..şehitliği de görememiştim ama Geyikliyi çok sevdim..bu yakınlarda yine niyetim var bakalım..

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çanakkale boğazındaki tarım arazileri ne zaman yapılaşmaya başlar o zaman çanakkaleli çoğalır diye düşünüyorum.Ama o yeşil güzelliğe de kıyamıyorum bunu söylerken :) İstanbul boğazının eski Türk flimlerindeki halini ve şimdiki taşlaşmış halini gördükçe içim gidiyor.

Kesinlikle katılıyorum.

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
................................

Son düzenleme:

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf deniz korkum var diye karşı tarafa geçemedim bu yaz..şehitliği de görememiştim ama Geyikliyi çok sevdim..bu yakınlarda yine niyetim var bakalım..
siz deniz korkusundan karsıya gecemedim diyosunuz ben kaptanım meslegim icabı yılda 6-7 ay deniz ustundeyim:)