Camlardaki Silecek Izleri

mehmetavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamın Ön sol camında sileceklerin zamanla camda yapmış olduğu dairesel izler var.Ne kadar uğraştıysam gideremedim.Bu silecek izleri nasıl yok edilir ? Bilgisi olan var mı arkdaşlar ?

hcalik20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu izler kaybolmuyor. Camı değiştirmek gerekiyor lakin yağmur kaydırıcı kimyasallar var, rain dance gibi isimlerle marketlerde falan satılıyor. Onu cama tatbik edersen bir ay kadar bir süre o çizikler gözüne batmaz ayrıca yağmurlu günlerde silecekle falanda çok işin olmaz.

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bu Sorun Herkeste Var Anlaşilan

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizm arabada da cok var ama cam cilasıyla biraz azalttk ama tamamen gecmedi gecmezde herlde kaskon warsa kır camı degiştrsinler kasko bozulmuyo

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara Demetevlerde bu işi kesin çözen bir yer var arkadaşlar orjinali gibi yaptığını duydum tam adres bilen varsa daha detaylı yardımcı olabilir

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim eski opelde de vardı aynı sorun. gece ışık hüzmeleri dağınık görünüyo ve göz alıyodu. ön camı değiştirdik sırf bu yüzden

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok can sıkıcı bir durum. Böyle bir sorun yaşamamak için araç veya cam yeni iken silecek lastiklerini her yıl kaliteli bir ürün ile değiştirilmeli. Bildiğim kadarı ile maalesef oluşan çizikleri gidermenin yolu yok.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara Demetevlerde bu işi kesin çözen bir yer var arkadaşlar orjinali gibi yaptığını duydum tam adres bilen varsa daha detaylı yardımcı olabilir

Bunu bende duymuştum bi yakınımdan, fakat çatlakları giderdiği yönünde idi. Ben bi sorayım öğrenirsem yazarım...